disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Parmak Kopması

Rüyada Parmak Kopması_resim
Önceki gece rüyamda:sol elimin orta parmağı tırnağımın altına yakın bir kısmından kopmuş ve kopan kısımda elimde. birleştirmeye çalışıyorum ama olmuyor.çünkü iki tarafta kabuk bağlamış.elime bir bıçak alarak hem parmağımın ucunu biraz yontuyorum hemde kopan kısmı ama bu arada hiç acı duymuyorum hemde hiç kan akmıyor.sonra etini azıcık yonttuğum kısımları birleştirerek tutuyorum ve bir süre bekliyorum yapışıyorlar.

Bunu farkedince alnımda da varolan izleri azaltmak için(aslında alnımda iz yok sayılır)alnımı kulaklarıma kadar kesip sonra tekrar yapıştırıyorum ama kan çıkmıyorsa da bir beyaz sıvı içinde gözüküyor.sonra burayı da tutarak yapıştırıyorum ama alnımda çok çok ince bir çizgi kalıyor.yeni bir alın çizgisi gibi.Bitti.Çok enterasan olduğunun farkındayım ama bunun gibi yüzlerce oluyor.ne anlama geldiklerini de bilemiyorum.merak ediyorum.bana ayrıca yardımcı olursanız sevinirim.fazla olduğumun farkındayım ama birazda çabuk yorum istesem....Saygılarımla ..

Bahtınız açık,ömrünüz uzun olacak

Rüyanız mensubu bulunduğunuz topluluğun ya da kendinize önder
telakki ettiğiniz kişiyle ilgili alacağınız sıkıntılı haberlere işaret etmektedir.Zeki ve faydalı bir arkadaşınızdan iyilik ve yardım göreceksiniz ancak inandığınız bazı değerleri
yerine getirmekte kusurlu davrandığınız ya da eksik bıraktığınız rüyanızdan anlaşılıyor.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 08/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors