disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Yazlık Ev

Rüyada Yazlık Ev_resim
Rüyamda annemi ve kardeşlerimi eski yazlık evimizde gördüm. O evde oturduğumuz sıralar kardeşlerim ve ben henüz çocuktuk.

Kızkardeşim ve ben yazlık evimizin oturma odasında oturuyoruz. Kız kardeşim video'ya erkek kardeşimizin küçükken çekilmiş kayıtlarının olduğu video kasetini koyuyor. Oturup onu izliyoruz. Erkek kardeşim çektiğimiz kayıtlarda 3-3,5 yaşlarındaymış- (şimdi ise 19 yaşında)-, kasettede aynen o yaşlarındaki hallerini izliyoruz. Daha sonra kendimi, erkek kardeşim yerde oturmuş oyun oynarken onun yanında buluyorum. O oyun oynarken eğilip saçlarını okşuyorum. Aynen küçükken olduğu gibi görüyorum, kıvırcık,sarı saçları ve yeşil gözleriyle tıpkı bebekliğindeki gibi. Ona birşeyler söylüyorum, öpüp kokluyorum. Uzun uzun yanında oturup öpüyorum ve konuşuyorum onunla.

Hemen sonra ailece bizi arabanın içinde biryerlere giderken görüyorum.Annem,babam,kızkardeşim ve teyzem var arabada. Arabayla biryere kadar geliyoruz fakat biryerden sonrası nehir ya da deniz (net hatırlamıyorum) olduğu için arabayla geçemeyeceğimiz biliyoruz ve annem, kızkardeşim ve ben arabadan iniyoruz.

Teyzemin bacağı kırık olduğu için bizimle gelemiyor (-ki gerçektende bacağı kırık)- , babamın ise neden bizimle gelemediğini hatırlamıyorum. Suyun rengi kahverengi, annem, kızkardeşim ve ben elele tutunmuş suyun içinde kıyıdan ilerliyoruz. Suyun içinde ve üzerinde aynı zamanda birsürü çam ağacının tel tel yapraklarından var, yaprakların hepside yeşil. Suyun içinde giderken artık çıkmak için kıyıya geliyoruz. Kıyıya geldiğimizde ise dik, topraktan bir bayır olduğunu görüyoruz. Oradan çıkmamız için ne bir ip ne de basamak var. Annemle birlikte birkaç isim mırıldanıyoruz. Ben hala buradan çıkmamızın imkansız olduğunu düşünürken ve bu isimleri mırıldanırken annem birden beni ve bende kızkardeşimi çekiyorum ve o dimdik bayırı bir çırpıda uçar gibi çıkıyoruz. Çıktığımız zeminde yine toprak ve hafif çamurlu. O zeminde birkaç saniye duruyoruz. Çıktığımız gibi aniden ıslık sesi gibi bir sesle hafif-sert fakat kuvvetli bir rüzgar esiyor, hava berraklaşır gibi oluyor ve biz birden üzerinde bulunduğumuz toprak ve çamurlu zemin yerine kendimizi birkaç merdiveni olan beton zeminin üzerinde buluyoruz. Rüzgarla birlikte zemininde değiştiğini görüyoruz.

En son ise eve geldiğimizi ve banyodan çıktığımı ve başıma sarı bir havlu sardığımı görüyorum.

Her türlü üzüntü, sıkıntı ve varsa borçtan kurtularak rahatlayacaksınız....

Rüyanız müjdeli ve sevinçli haberler alacağınıza işaret ediyor.

Bu günlerde hep birlikte anne tarafından gelecek bir hayır ve fayda göreceksiniz.

Ailenizle birlikte bir zorluğun üstesinden kolaylıkla gelecek ve azminiz nisbetinde dünya ve ahiret kazancına gayret göstereceksiniz.

Dedikodulara kulak asmamanızı ve bu tür ortamlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Ailece içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtularak rahatlayacaksınız.

Yanlışlarınızı telafi etme yoluna gidecek ve manevi yaşantınızı güzelleştireceksiniz.

Geçici sağlık sorunları yaşayacağınız ise rüyanızın diğer yönü.

Tabir Tarih: 19.09.2007 - 12:40:35


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 23/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors