disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Şeytanla Mücadele Etmek

Rüyada Şeytanla Mücadele Etmek_resim
Rüyamda bilmediğim bahçeli tek katlı bir evdeyim. Evde tanımadığım bir kadın bu kişi sanırım evin sahibi, annem, ablam ve başka birkaç insan daha vardı. Evin kapısı demirden üst kısmında dışarıyı görmek için parmaklık var. Kapı çalınıyor kapının üzerinden bakıyorum kimseyi göremiyorum seytan insan kılığında yere uzanmış yatarak kapıyı çalıyor ben bunu farkediyor ve kapıyı açmıyorum. Daha sonra içeri girmek için camlara doğru gidiyor.

Tek katlı ve evin bir sürü camı var ben ve evdekiler camları sıkıca kapatmaya çalışıyoruz. Ben korku ve panikle camların açık olup olmadığını kontrol ediyorum. Bazı camların kolları sağlam değil ne kadar kapatmak istesemde tam olarak kapanmıyor. Bulunduğumuz salona girip insanlara saldırıyor ben onu insan kılığında olsa bile canavar gibi görüyorum. İnsanları tek tek ısırarak ele geçirmeye çalışıyor. Ben elimde uzun tahta bir sopa ile mücadele ediyorum. İnanılmaz bir şekilde sopayla vuruyorum. Kim olduğunu hatırlamadığım bazı kişilire ele geçirip onlarıda kendisi gibi yapıyor. Isırdığı kişiler kendisi gibi kötü oluyor. Burada sanırım ablamıda ısırıyor. Salonda epeyce mücadeleden sonra oradaki seytanı döverek gönderiyorum. Sanırım camdan çıkıyor. Salonun yanında mutfak var oradan girmiş olabilirmi diye düşünüyorum. Mutfağa doğru önden ben gidiyorum. Diyorum ki inşallah annemide ele geçirmez yoksa onunlada mücadele etmek dövmek zorunda kalırım diyorum. Çünkü ısırdığı kişilerde bize saldırmaya başlıyor. Neyse mutfağa doğru annemi arkama alıp gidiyorum. Mutfağın ışığı yok karanlık.

Korkuyorum diyorum ki salonda ışık vardı daha kolay mücadele edebiliyordum burası karanlık ya ben onu göremezsem ve beni ısırırsa diyorum. Karanlıkta bir anda üstüme atlayabilir diye düşünüyorum. Ama yinede içeriye giriyorum. Hiçte korktuğum gibi olmuyor onu çok net duvarın kenarında görüyor ve boğazına yapışıyor sıkıyorum. Mutfakta saldıran seytanın ısırılan ablam olduğunu farkediyorum. Onun yüzünü ablam gibi değil canavar gibi gördüğüm için ve bana saldırdığı için onun boğazını sıkıp iyice dövüyorum. Aslında dövdüğüm kişinin ablam olmadığını içine giren seytan olduğunu düşünüyorum. Onu kovarsam ablamın içinden çıkar diyorum. Karanlıkta tahta sopamı yerden alıp onunla iyice dövüp balkondan aşağı atıyorum. Yerde yatıyor. Aklıma bir kitapta okuduğum birşey geliyor. Bunu uyguluyorum. Üç kere euzubillahiminiseytanirracim bismillahirrahmanirrahim diyorum ve sola üç kere tükürüyorum. Ve seytan ortadan kayboluyor. Annem ablanı takip etmek lazım kendine gelinca alırız filan diyor. Sonra salona geçiyoruz salonda bir kütüphane var bir sürü dini kitap var ev sahibi olan kadına soruyorum bu kitapların içinde bu işi kökten halledecek bir dua filan varmı diyorum. Duvarda asılı bir deri üzerine yazılmış bir kuran yazısı var dua olabilir ne olduğunu bilmiyorum. Kadın bana bu duvardaki yazının çok eski olduğunu eskiden insanların gelen bilgileri korumak için bu tür derilere bilgileri yazdığını söylüyor yazıt gibi. Bende hangi duayı okuduğumu bilmiyorum bir duayı okurken uyanıyorum. Duayı rüyamda okurken gerçektede sesli okumuşum kendi sesimden uyandım.

Sevinçli haberler alacak ve güzel gelişmelere tanık olacaksınız....

Rüyanız yakın zamanda hayır ve nimete erişeceğinize
işaret ediyor.

Çevrenizde bulunan kötülük odaklarına karşı ve kötülüklere karşı dikkatli ve temkinli olmanızı tavsiye ederim.

Doğru bildiğiniz ve inandığınız değerleri yerine getirmekte daha hassas olmalı ve sahte mutluluklara
aldanmamalısınız.

Korku ve endişeleriniz sona erecek, emniyet ve güven ortamında bulunacaksınız.

Yakın çevrenizde sahtekar, aşırı hırslı, mağrur ve her iki dünyanız için size zararı olan kişi ya da kişiler var.

Size bir zarar veremeyecek olan bu zafıy ve güçsüz hasmınıza karşı yine de dikkatli olmanızda yarar var.

Bu kişiye bir vesile ile iyilik ve yardımda bulunacak ve insanlara zarar vermesini önleyeceksiniz.

Ümit kestiğiniz bir şey gerçekleşecek ve bir sıkıntınızı halledeceksiniz.

Zorluk ve sıkıntıyla birlikte onurlu bir yaşam sürecek
ilim ve irfanınızı artırma yoluna gideceksiniz.

Bulunduğunuz durumdan çok daha güçlü ve kuvvetli konumlara geleceksiniz.

Sevinçli haberler alacak ve güzel gelişmelere tanık olacaksınız.

Dini yönden belli bir konumda olan bilge kişilerin yolundan gideceksiniz.

Önemli bir işi ihmal etmemeniz gerektiği rüyanızdan anlaşılıyor.
Tabir Tarih: 19.12.2006 - 18:09:19


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 26/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors