disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Saç Yıkamak, Havuz, Merdiven Görmek

Rüyada Saç Yıkamak, Havuz, Merdiven Görmek_resim
Rüyamda önce bir deniz kenarında insanlar görüyorum. orda bir öğretmen olarak çalışıyorum ve benim yaşıtlarımdaki kızlara denizde ip üzerine oturarak kaymayı öğretiyorum.ince bir ip ve kopmuyor kendi kendine ilerliyor sadece ipin birini çekiyorum. ikitane yanyana beyaz ipler. üzerinde kayarken arkamda tanımadığm kız giderken ipler ikiye ayrılıyor ve düşüceğimi sanıyorum uyanıyorum kendimi tutamayıp düşüncemle sanıyorum o ipi 360 derece sürekli dönüyor .

iki saniye tekrar uykuya dalıp yeniden başlıyoruz.böyle rüyam bitiyor fakat bu rüyanın devamımı bilmiyorum ama bir rüya daha başlıyor. bazı sınıf arkadaşlarımla , bir kaç arkadaşımla ve ablamla üst üste geniş merdivenler üstünde oturuyoruz ablam arkamda ben bir alt katta bacaklarının arasında oturuyorum .

orda bir sürü sanki market reyonuymuş gibi bir sürü şampuan var.ablam saçımı yıkamaya hazırlanıyor ben ona panten şampuanla yıkanacağımı diğerlerinin şaçıma kepek yaptığını söylüyorum ve önümdeki arkadaşımdan sampuanı istiyorum ve elime döktüğü şampuanın birazı yere dökülüyor sonra ablam saçlarımı yıkıyor .daha sonra gittiğimizi hatırlamıyorum ama bir havuza gidiyoruz.ve ordaki sandalyelerde oturuyoruz. ben en önde oturuyorum arkadaşımla birlikte arada bir neden daldığımı bilmiyorum ama havuza dalıyorum yüzme bilmediğim halde korkmadan dalıyorum ve havuz beni sürekli havaya kaldırıyor.üzerimde sanıyorum ki forma var fakat ıslandığımı hissetmiyorum. daha sonra havuzda küçükler önde arkaya doğru büyüyen çoçuklar sıra sıra dizilmiş benim olduğum tarafa doğru geliyor öğretmenleri çok güzel diyor ve gitmeye hazırlanırken orda oturan yengem darısı suzanın başına diyor ve bende gereksiz bir laf ettiği için istediğim halde korkuyormuş gibi yaparak kafamı hayır aman şeklinde sallıyorum.

sonra giderken çantamı arıyorum ve arkadaşım gülerek bande al diyor.havuzdada yanımda oturan arkadaşımla birlikte okula istiklal marşını okumak için giderken bir ara müdür kıyafeti eksik olanları aldığı için biraz duruyoruz ve gidiyoruz müdür yanında duran öğrenciye şunlarıda çağır diyor,benim için şu mavi montlu ve yanımdaki arkadaşım için lacivert montluyu çağır diyor.biz gidiyoruz ve orda hol gibi bir yerde yanımızda müdür var ve bize müdür yardımcısının yanında birinin olduğunu ve beklememizi söylüyor müdüre benim formamda ne var ki şimdi hocam beni niye çağırdınız diyorum.

oda sen yine iyisinde az önce biri geldi görücektin üstünü diyor daha sonra isiklal marşını okumak için öğrenciler beklediği için beni içerdeki başka çalışanlara gösterip göndereceklerini söylüyor ve bana müdür seni pınar ablan arkadaşımada içerdeki birinin bakacağını söylüyor ve biz onların yanına gitmek için dışarı çıkıyoruz bazı arkadaşlarımı görüp onlarla konuşuyorum daha sonra okulun ilk defa gördügüm bir giriş kapısından giriyorum ve pınar dedikleri kızın yanına gidiyorum bana süeterimin olmadığını söylüyor bende kimse de olmadığını söylüyorum ve kalabalığa tekrar giriyorum ve rüyam bitiyor birde sizden bir şey rica edeceğim ben bu ara rüyalarımda sürekli okul ve bazı eski arkadaşlarımı görüyorum lütfen o rüyamlarıma bakıpta bu rüyayıda değerlendirirseniz sevinirim

Yüksek bir mevkiye gelecek ve çevrenizde isim yapacaksınız

Rüyanız arzularınızın gerçekleşerek,bulunduğunuz durumdan çok daha güzel konumlara geleceğinize işaret etmektedir.Cahil bir topluluğun ya da kişilerin işlerini yürüterek,yakında bir seyahate çıkacaksınız.Doğru olduğuna inandığınız değerleri yaşamaya gayret göstererek,dürüst karakterli bir insan olmaya devam edeceksiniz.Çevrenizde sizi kıskanan ve kendine rakip gören hasımlarınız var.Dikkatli ve temkinli olmanızı tavsiye ederim.Girişimde bulunacağınız işlerde başarılı olarak, beklediğiniz kişiye yakında kavuşacaksınız.İşlerinizi tecrübe sahibi insanlara danışarak yapacak ve sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.Cömert ve iyiliksever bir insandan yardım görerek,maddi manevi başarılar elde edeceksiniz.Bulunduğunuz yerde meydana gelecek önemli bir olaya tanıklık ederek yüksek bir mevkiye gelecek ve çevrenizde isim yapacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 08/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors