disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

TAYYİP ERDOĞAN AKIL VE MANTIK DIŞI HAREKETLER YAPACAK

TAYYİP ERDOĞAN AKIL VE MANTIK DIŞI HAREKETLER YAPACAK_resim
Görülen Rüya:

Rüyamda Tayyip Erdoğan beyi görüyorum. Ankaradaymışız ve bir sürü halk onu karşılamak için yollarda bekliyordu herkezde bayraklar pankartlar vardı ve Tayyip bey gözüktüğünde halk alkışlamaya basladı ve ardından ben Tayyip beyin yanına kadar gidiyorum tam konuşacakken vazgeçiyorum fakat onu yakından baktığımda biraz mahsun olarak görüyorum...

Rüyanın Tabiri:

Tayyip Erdoğan sevenlerini üzecek.

Rüyanız Tayyip Erdoğan'ın siyasi hayatı adına halkın önemli kesiminden destek göreceğine işaret etmektedir. Mahsun olması ise bazı kesimlerle hala diyalog kuramamış olduğundan uğrayacağı haksızlıklara işaret etmektedir.

Tayyip Erdoğan geleneksel değerlerin dışına çıkacak. Sevenlerini üzecek. Akıl ve mantık dışı hareketler yapacak. Bilgi ve görgüsüne danışılması gereken bilge insanları dinlemeyecek. Tayyip Erdoğan bu davranışları nedeniyle çok sıkıntılı günler yaşayacak.


Merhum Özal'ı taklit etmek, onu iyi anlamakla olur. Merhum Özal önce güç sahiplerini, daha sonra halkı ikna etmişti. Tayyip Erdoğan önce halkı sonra güç sahiplerini ikna etmeye çalışıyor.

Tabir Tarihi: 12.07.2001 - 16:56:31


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 06/11/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors