disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Uyuduğunu Görmek

Rüyada Uyuduğunu Görmek_resim
Rüyamda evimiz değil ama neresi olduğunuda çıkaramıyorum. ailemden herkes uyuyor ama uyanmamız gerektiğini düşünüyoruz. çünkü üzerimizde kötü bir enerji , gaflet gibi ya da hani karabasan gibi bişey varmış. ondan kurtulmak içinde uyanmamız gerekiyormuş. annemle konuşuyorum babamın ve kardeşlerimin uyuduğunu uyandırmamız gerektiğini söylüyor. sanki en fazla ağbim etkileniyo gibi hatırlıyorum. çünkü onu uyandırdım ama tekrar uyuyor. annemle devamlı dua okuyoruz. çok net bir şekilde hatırlıyorum ağbimi kollarımın arasına aldım ve durmadan dua okuyorum. sonunda onu uyandırıyorum. sarhoş gibi bakıyor etrafına. sonra bir bayanla bir bankta oturuyorum. sarışın saçları kulak izasında. üstünde siyah bir elbise var. paltoda olabilir.

Tam emin değilim paltomu elbise mi. çok iyi arkadaşmışız üniversitede. epeydir görüşmüyormuşuz. o yılları konuşuyoruz. ama kız benim tanıdığım birisi değil. rüyamda da okul zamanından tanımadığımı düşünüyorum ama çok samimi bir şekilde sohbet ediyoruz. ortak arkadaşlardan , eskilerden. hatta kızı birisi arıyor telefonla adımı söyleyip beraberiz selamı var falan diyo. ama bende çok rahatım sanki tanıyorum gibiyim.

İşlerinizde başarılı olacaksınız.....

Rüyanız çevrenizdeki insanlara hayır ve iyiliklerde bulunarak onlara yardımcı olacağınıza işaret etmektedir. Ticarette ya da işinizde kazanç sağlayacak ve çıktığınız bir seyahatten döneceksiniz. Ailece hata ve yanlışlarınızı telafi etme yoluna gideceksiniz. Arzularınız gerçekleşecek,bolluk ve berekete kavuşacaksınız. Bulunduğunuz durumdan maddi manevi çok daha güzel ve yüksek mevkilere geleceksiniz ve saygınlığınız artacak.

Çevrenizde sizi kıskanan ve kendine rakip gören hasımlarınız var.
Dikkatli ve temkinli olmanızı tavsiye ederim. İşlerinizde başarılı olacak ve beklediğiniz kişiye yakında kavuşacaksınız.

Tabir Tarih: 17.08.2005 - 13:02:56


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 06/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors