disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Ödev Yapmak

Rüyada Ödev Yapmak_resim
Rüyamda eski okulumun tiyatro salonuna girip ingilizce ödevimi bir sehpa gibi küçük bir masa üzerinde yapmaya başlıyorum. ama okulun tiyatro salonu benim gerçek evimin salonu.sonra ödevimi yaparken resim öğretmeni geliyor ve beni izliyor. ödevini neden burda yapıyorsun diye sorucak sanıyorum fakat o sürekli hafif bir tebessümle defterime bakıyor.daha sonra okulun tuvaletine gidiyorum.

Tuvalet dar bir koridorda üç tane mavi kapıdan oluşuyordu.tuvaletten çıktığmda amcam ve ailesi bize gelmiş. çok kalabalık olduğumuzdan (aramızda tanımadığım benim yaşıtlarımda kızlar var). yengem üçer üçer tuvalette yatıcağımızı söylüyor. ben ellerimi yıkadıktan sonra kızlara tuvalette nasıl yatılır saçmalamayın diyorum ve içerde salonun koltuğunda yatmaya karar veriyorum.

Ama koltukta amcam ve onun ayaklarına doğru uzanmış babam yatıyor ve televizyon seyrediyorlar diğer koltuklarda da tam hatırlamıyorum ama yengem annem falan oturuyor daha sonra ayakta babamla amcamın kalkmasını bekliyorum.bana otursana diyorlar bende (ödevim bu arada bu salonda hala duruyor)ödevimi yapıcam ama üzerine yatmışsınız diyorum ve babam kalkıyor. daha sonra ben amcamın ayaklarına yatıyorum ve bende elime kumandayı almış televizyonun kanalarını falan karıştırıyorum rüyam bitiyor. rüyam evde ve okulda aynı anda geçiyor yani garip bende anlamadım.

Yüzeysel ve dünyevi ilgi alanlarına yönelmemelisiniz

Rüyanız başladığınız bir işi başarıyla sonuçlandırarak, cahil bir toplumun işlerini yürüten bir kişiden iyilik ve yardım göreceğinize işaret etmektedir. Ailevi bazı sıkıntılar yaşayarak huzur ve mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Çevrenizde sizi çekemeyen hasımlarınız var. Dikkatli ve temkinli olmanızı tavsiye ederim. Dünya ve olup bitenler hakkında gereksiz derecede hassas olmamanız gerektiğini rüyanız size ve ailenize hatırlatıyor.
Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 09/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors