disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Tatilde Olduğunu Görmek

Rüyada Tatilde Olduğunu Görmek_resim
Bu rüyayı ben değil şu anki erkek arkadaşım gördü.Size bir kaç gün önce eski erkek arkadaşımla ilgili bu aralar çok sık rüya gördüğümü ve rüyalarımı yazmıştım. Şu anki erkek arkadaşımda dün sabah rüyasında benim eski erkek arkadaşımla ilgili bir rüya görmüş, işin ilginç yanı kendisi rüya gören birisi değil ve bu rüyayı benim gördüğüm rüyalardan haberi olmadan görmesi. Kendisinin rahatsız olabileceğini düşünerek üst üste gördüğüm rüyalardan ona bahsetmemiştim.Rüyasını anlatayım; rüyasında erkek arkadaşım benimle beraber tatil için bir sayfiye evine gitmiş. Burada biz beraberken benim eski erkek arkadaşım geliyormuş ve benimle çok önemli birşey konuşması gerektiğini söylüyormuş. Erkek arkadaşım zorlukla buna müsade ediyormuş ve eski erkek arkadaşımı içeri alıyormuşuz. Eski erkek arkadaşım bizim yemek yemekte olduğumuz masaya gelip benim benim yanıma oturuyormuş. Üçümüz masada oturuyomuşuz.

Eski erkek arkadaşım bana eskiyle ilgili şeyler anlatıyormuş ve ben üzülüyormuşum. Bunu gören erkek arkadaşım sinirleniyor ve bu kadar yeter diyerek eski olana tabağındaki makarnayı fırlatıyor ve ona gitmesini söylüyormuş. Eski olan tamam diyormuş fakat bulunduğumuz ev çok sapa bir yerde olduğundan araç yokmuş ve onu biz götürmek zorundaymışız ve gittiğinden de emin olmak için şu anki erkek arkadaşım ve eskisi bir arabaya biniyorlarmış,bende arkada başka bir arabadaymışım ve yola çıkıyormuşuz. İki araba arka arkaya giderken bir tünelden geçiyormuşuz, tünelin üst duvarında bir yıldırım izi varmış. Tünelden çıktıktan sonra iki arabanın üstünde arkadan elektrik telleri üzerinden yıldırımın yaklaştığını görüyormuş arabaların üstüne doğru ve orada uyanmış. Yorumlarsanız çok sevineceğim.

Zahmet ve meşakkatten sonra rahata kavuşacaksınız.....

Erkek arkadaşınızın rüyası ,zahmet ve meşakkatten sonra rahata kavuşacağınıza işaret etmektedir.Birbirinizle daha iyi geçineceksiniz ancak her ikinizin de geçici heves ve ilgi alanlarına yöneleceğiniz rüyanızdan anlaşılıyor.Eski erkek arkadaşınız ve şimdiki arkadaşınızın
arasında bazı sorunlar meydana gelse de bu sorunları ve zorlukları
birlikte aşacak ve her ikisi de rahatlayacaklar. Siz de bu durumdan
az da olsa etkileneceksiniz ancak onların rahatlaması ve sorunların giderilmesi sizi de rahatlatacak. Yalan dolan haberlere ve hoş olmayan sözlere, dedikodulara kulak asmamanızı tavsiye ederim.

Tabir Tarih: 17.06.2005 - 10:25:08


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 06/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors