disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada İş Değişikliği Görmek

Rüyada İş Değişikliği Görmek_resim
BENİM İLGİ DUYDUĞUM FAKAT BİRTÜRLÜ GÖRÜŞÜP KONUŞAMADIĞIMIZ BİR BEY VAR.O BEY BENİ YANINA İŞE ALMIŞ.GERÇEKTEDE İŞ SAHİBİDİR KENDİSİ.İŞYERİNE GİDİYORUM İŞE BAŞLAYACAĞIM AMA NE YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM.ÇÜNKÜ HİÇ BAYAN ÇALIŞTIRMAZMIŞ NORMALDE YANINDA(GERÇEKTEDE ÖYLEDİR.)BEN SUSKUNUM VE SADECE BANA NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEMELERİNİ BEKLİYORUM.BİR YANDAN DA ONU ARIYOR GÖZLERİM AMA O YOK.

TAM TESTTÜRÜM.O ARA YANINDA ÇALIŞAN İKİ ELEMAN DİKKATİMİ ÇEKİYOR BENİMLE İLGİLENMİYORLAR. İŞLERLE UĞRAŞIYORLAR.YAŞLI OLANI GAYET NORMAL AMA GENÇ OLAN ELEMANIN PARMAĞINDA ALTIN ALYANS DİKKATİMİ ÇEKİYOR(NORMALDEDE ELEMENI EVLİ) VE BURNU OLDUĞUNDAN FARKLI UCU KALKIK VE YUVARLAK AMA GÖZÜ TIRMALAMIYOR.SONRA NE OLUYOR BİLMİYORUM BİR SINIFA GÖTÜRÜYORLAR BENİ ORASI BENİM 5.SINIFI OKUDUĞUM OKUL VE SINIFTA O SINIFA BENZİYOR.ETRAF BENİM GİBİ TESETTÜRLÜ BAYANLARLA DOLU ANLIYORUM Kİ BURDAN SORUMLUYUM BEN.

SONRA BİR SIRADA OTURUYORUM.O SIRADA OKULDAN DİN HOCAM OLAN İKİ ÖĞRETMENİM GELİYOR.SAYGIYLA AYAĞA KALKIYORUM ETRAFA BENİM AĞIRBAŞLI VE VAKARLI BİR HANIM OLDUĞUMU SÖYLÜYOR VE ÖVGÜ DOLU BİRKAÇ SÖZ DAHA BAŞIMLA TEŞEKKÜR EDİYORUM.BEN SUSKUN VE BİRAZ ÇEKİNGENİM ENBAŞINDAN BERİ.SONRA SINIFIN KAPISINA GİDİYORUM.KAPININ ÖNÜNDE BÖREK VE POÇA SATAN BİR ADAM VAR.BÜYÜK BİR TEZGAH VE ÜZERİ HARİKA HAMUR İŞLERİYLE DOLU BEN PUF PUF OLAN BİR BÖREK SATIN ALDIM VE YEDİM.SONRA BİR TANE DAHA ALMAK İÇİN PARA VERDİM.YÜRÜDÜM SONRA BÖREĞİ ADAMIN BANA VERMEDİĞİNİ ANLADIM BÖREĞİ ALMAK İÇİN GERİYE DÖNDÜM.BÖYLE UYANIVERDİM YORUM İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Başarılı olacak ve zafere erişeceksiniz....

Rüyanız kazancınızın hayrını görerek,kimseye muhtaç olmadan yaşayacağınıza işaret etmektedir.Arzu ettiğiniz işi elde edeceksiniz.

Olgun ve yüksek karakterli bir insan olmaya devam edeceksiniz. Sevinç ve mutluluk verici hadiselerle yüzyüze geleceksiniz. Artarak devam edecek bir rızka sahip olacaksınız.Bulunduğunuz durumdan maddi manevi çok daha güzel ve yüksek mevkilere geleceksiniz ve saygınlığınız artacak.İşlerinizde başarılı olacak ve zafere erişeceksiniz.

Tabir Tarih: 09.06.2005 - 10:26:02


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 06/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors