disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

ÜLKE GENELİNDE ÇIKARILACAK FİTNELERE DİKKAT

ÜLKE GENELİNDE ÇIKARILACAK FİTNELERE DİKKAT_resim

Görülen Rüya:

Bu gece çok değişik bir rüya gördüm. Deniz kenarında bir yerdeyim. Denizde hafif çalkantı var.

Sanki kıyı şeridi bir yolun kenarını görüyorum. Yolu deniz suyu kapatmış. Araçlar su ile kaplı yolda gidiyor. Yolda yüzlerce araba, otomobil görüyorum. Araçlar suyun içinde kontrolsüz yüzüyor. Araçlar yarısına kadar suyun içinde.

Aniden deniz coşuyor ve arabaların üstü deniz suyuyla dev dalgalarla örtülüyor. İçlerinde bir araç suya ve akışına direniyor. O dev dalga o aracı da sürükleyerek istinat duvarı gibi bir duvar var ona çarpıyor.

Araba parçalanmıyor. Yoldaki araçlar rengarenk. Farklı renklerde...

Rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanızın tabiri çok açık. Genel olarak rüyada deniz görmek arzuların gerçekleşmesine tehlikeli iş ve planlara işaret eder. Rüyanız ülkede çıkarılacak büyük fitnelere işaret etmektedir. Fitne o kadar sinsi, o kadar sessiz büyüyor ki, iktidar sahipleri tehlikeli gidişatı görmüyor.

Otoban tarzı yol, halkın genel görüşü, kanaati ve doğrularına işaret eder. Yolun denizden taşan sular tarafından kapatılması devlet gücünü kullanan erk sahipleri eliyle çıkarılacak fitnenin ülke ekonomisine de zarar vereceğine işaret etmektedir.

Rüyanız ülkenin dinamiklerini elinde tutan doğru akımların tacize ve saldırıya uğrayarak dengelerinin bozulacağına işaret etmektedir.

Deniz kenarındaki yol; devletin yanında, devlet ve millet için çalışan dini cemaatlere ve İslam dinine işaret ediyor. Çıkarılacak fitneden dini cemaatlerden biri hariç hepsinin etkileneceğine işaret ediyor. Etkilenmeyen de yine iktidarın içine sızmış devlet gücünü kullananlar tarafından büyük baskı ve tacizlerle imtihan edileceklerine işaret ediyor.

Rüyanızdaki arabalar dini cemaatlere ve onların ticari olan kuruluşlarına işaret ediyor...

Denizden taşan dalgaların araçları sürüklemesi, dini gruplara ait ticari kuruluşlara uygulanacak baskılara ve tacizlere işaret ediyor.

Dini cemaatler fitneler ve yasalarla hem sağdan hem de soldan sıkıştırılacak...


Bu süreç uzun sürmeyecek. Kısa bir süre sonra fitneler gizlenerek ülke gündemi durulacak. Dini cemaatler imani derinlikleri sayesinde ciddi zarar görmeyecek...

Yaşanacak bu olaylar münafıkların çıkardığı ve çıkaracağı fitnelerin yok edilmediğine açıkça işaret ediyor...

Su uyur düşman uyumaz...

Bu durum fitne çıkaran, münafıklık yapanlara ilahi gazabı hatırlattığı gibi, mazlumlara ilahi yardımı müjdeliyor...

Rüyaların tabirleri http://www.tabirci.com tabircileri tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 10/11/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors