disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek

Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek_resim
Ben özel bir şirkette çalışıyorum. Patronumuz bizimle olan iletişimi sınırlı biri, belki de konumundan dolayı bizden uzak duruyor. Rüyamda patronumla ben gayet sıkı fıkıyız. Onu yeni inşaa edilen bir binanın yanında teklerlekli sandalyede görüyorum. Bu haline şaşırıyorum üzülüyorum. o ise ağlıyor.Bir derdi var, derdini bana anlatıyor. Anlattıktan sonra rahatladığını söylüyor ve bana teşekkür ediyor. Biraz rahatladıktan sonra bana açılıyor sohbet ediyoruz. Patronumun benle böyle sıcak bir şekilde konuşması hoşuma gidiyor seviniyorum ve içim huzur doluyor. Çünkü patronumuz, normal şartlarda sıcak sohbetler yapabildiğimiz biri değil. Sonra birden bire patronum tekerlekli sandalyeden kalkıyor.

Birdenbire iyileşiyor ve yan taraftaki inşaat halindeki binaya giriyor. Patronuma ben de geleyimmi diyorum dönüp bana bakıyor sanki gelmemi istiyor gibi görünüyor. Peşinden gidiyorum. Binadaki döner merdivenden yukarı çıkmaya başlıyor. Basamakları tek tek bastığını görüyorum. Binanın içi ve merdivenler beyaz. Acaba peşinden gelmemi mi istiyor diyorum kendime. Ben de birkaç adım atıyorum. Sonra uyandım. Tabir için teşekkürler şimdiden.

Daha dikkatli ve hassas olacaksınız....

Rüyanız harcamalarınızı dikkatli ve hesaplı yapmanız gerektiğine
işaret etmektedir.Yapacağınız işlerde kusur ve ayıp sayılabilecek
tutum ve davranışlardan uzak duracak ve daha hassas olmaya özen göstereceksiniz.Dünya işlerine akıl erdirememekle birlikte ahirette beklediğinizi bulacaksınız.Şükretmeyi gerektirecek nimetlere sahip olacak ve sevineceksiniz. Patronunuz iş hayatında
yükselerek mavki sahibi olacak. Siz de bulunduğunuz durumdan
daha farklı ve güzel konumlara geleceksiniz.

Tabir Tarih: 16.08.2004 - 12:04:23


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 07/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors