disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek_resim
RÜYAMDA SEYAHATE ÇIKIYORUM ÇANTALARIMI HAZIRLARKEN BİR KEDİ ÖLÜSÜ ONU DA BİR NAYLON POŞETİN İÇİNE KOYUP AĞZINI BAĞLADIKTAN SONRA ÇANTAMA YERLEŞTİRİYORUM VE GİDECEĞİM YERE GÖTÜRÜYORUM. GİTTİĞİM YERDE KOKUDAN RAHATSIZ OLUYORLAR VE NE BU FALAN DİYORLAR KEDİ ÖLÜSÜNÜ GÖRÜNCE ALIP ÇÖPE ATIYORLAR BAZI HAYVANLAR GELİP ONU YEMEĞE BAŞLIYOR SONRA İRİ BİR FARE GELİP KEDİ ÖLÜSÜNÜ KAPIP GÖTÜRÜYOR YALNIZ KEDİNİN KAFASI YOKMUŞ FARE KAPTIĞINDA.

SONRA AYRILIYORUM ORADAN DÖNMEK İÇİN OTURDUĞUM BİR YERDE SANKİ O KOKU ÜZERİME SİNMİŞ İNSANLAR RAHATSIZ OLUYORLAR DERKEN CÜZDANIMI UNUTTUĞUMU FARKEDİYORUM PANİKLİYORUM VE GERİ DÖNÜYORUM CÜZDANIMI KALDIĞIM EVDE BULUYORUM. BİR YANDAN DA OTOBÜSÜ KAÇIRMA KORKUSU YAŞIYORUM. GERİ DÖNDÜĞÜMDE OTOBÜSE DAHA İKİ SAAT VARMIŞ RAHATLIYORUM. BU RÜYA ÇOK GARİBİME GİTTİ ÖZELLİKLE KEDİ ÖLÜSÜNÜ NİYE YOLCULUĞA ÇIKARKEN YANIMA ALDIM ANLAYAMADIM TABİRİNİ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

Mücadele azminizi asla yitirmeyiniz......

Rüyanız mücadele azminizi kırabilecek olumsuz durumlara işaret etmektedir.Her ne olursa olsun soğukkanlı ve sabırlı hareket ederek mücadele azminizi kaybetmemelisiniz. Yakın çevrenizde bulunan düşük karakterli ve alçak yaradılışlı insanlara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederim.Geçmişte yapmış olduğunuz hatalardan ders alarak, olası hatalardan dolayı uyarılacaksınız.
Yakın zamanda evlilik hazırlıklarına başlayacak ve geçiminize katkıda bulunacak işler yapacaksınız.

Tabir Tarih: 08.10.2004 - 18:57:21


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 07/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors