disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Küçük Kız Görmek

Rüyada Küçük Kız Görmek_resim
Bir bahçede çalışıyorum.Osırada 2-3 yaşlarında küçük bir kız çocuğu yanıma geliyor.O kız çocuğunu evimde uykuya yatırmışım çocuk uyanıp yanıma gelmiş. Kapıyı nasıl açtın diyorum. . Yüksek pencereden atladım diyor Kapı kapalı olduğu için pencereden atlamış.Az ötemde küçük bir dere ve kumluk var çocuk kumlukta oynuyor. Önünde bir sürü değerli porselen tabak bardak fincanla oynarkaen akşam karanlık oluyor. Tehlikeli olduğunu düşünerek çocuğu kucağıma alıyorum diğer kucağımada oyuncaklardan albildiğim kadarını alarak çocuğu güvenli yer olan eve getiriyorum.

Geriye tekrar kızımla çıkıyor oyuncakların artanını arıyorum. Deminki kumluğun toprağın altına göçtüğünü görüyorum.Derenin büyük olduğunu ve demin farkademediğim bir tahta köprü görüyorum Kızımla köprünün üstünden geçerek derenin derinleşmiş olan kısmına geliyoruz oyuncakların diğer kısmını su altıda görüyoruz. Alsak elimiz pislenir diyoruz çünkü dere bir lağım akıntısıymış su fazla pis görünmemesine rağmen vazgeçiyoruz Uyanıp uyandıktan sonra aynı eve george buch ve reagen evimize gelmiş onları eve davet ediyor siz abdest alın dinlenin namazınızı kılın ben size yemek hazırlayayım diyorum onlarda abdest alıyorlar.(Bu rüyayı öğrencim olan bir bayan arkadaşım için istihare olarak yapmıştım .Arkadaşım çalışıyor ve iş yerinde kaygıları var.)

AMERİKA YANLIŞLARINDAN DÖNECEK

Rüyanız hayırlı rızık ve nimet elde edeceğinize işaret etmektedir.
Hayırlı işlere girişimde bulunmakla birlikte istemeyerek ya da farkında olmadan bazı hatalar yapacağınız rüyanızdan anlaşılıyor.
Ahiret hayatınız için yararlı işler yapacak ve doğru olduğuna inandığınız değerleri yaşamaya özen göstereceksiniz.Bolluk ve berekete kavuşacak ayrıca uzun ömürlü olacaksınız.Arzularınız gerçekleşecek ve hayırlı sonuçların meydana geldiğine tanık olacaksınız.

Rüyanızın Amerika ' ya bakan yönü ise;
Amerika dünya çapında izlediği yanlış politikalara son verecek ve böylece eski imajını yeniden kazanacak. Tüm dünya ülkelerinin dikkatini çekecek şekilde yanlışlarından dönecek ve bu bağlamda
arzu ettiği şeye kavuşacak.

Tabir Tarih: 01.03.2004 - 14:53:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 08/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors