disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Yıldız Kayması

Rüyada Yıldız Kayması_resim
Evime yakın pazarın kuruldugu geniş bir alan var. ordayım. nişanlım ve net hatırlayamıyorum -kardeş ve ablam - var. gökyüzüne bakıyorum akşam. tahminim 22:00 civarları olabilir.

Başımı kaldırıyorum yıldızlar altın sarısı renginde ve yıldız kayıyor dilek tutmaya çalışıyorum ve hemen yanımdakilere bakması için söylüyorum ve derken yıldızlar teker teker kaymaya başlıyor ve çarpışıp patlıyorlar. parça parça aşagı düşüp apartman var düştüğü yerler patlıyor yıkık dökük ve dumanlar oluyor.

Tam o sırada dumanlar gidip nuhun gemisi havada uçuyor çok yavaş ve ritmik yine yanımdaki insanlara söylüyorum.yavaşça aşağı iniyor ve çok yavaş hareket ediyor çok büyük ezilmemek için kaçıyoruz nişanlım kolumdan tutup kurtarmaya çalışıyor ezilmemek için-bundan sonrası sanki başka bir rüya gibi-evdeyiz annem babam yok nişanlımla meğersam imam nikahlıymışık ama ayrı yatmamız gerekiyormuş sabah olunca işe gitçekmiş evde kapı yok pencereden gönderiyorum uyanıyorum.

Tolumda sansasyon yaratacak gelişmeler

Rüyanız toplumumuzda meydana gelecek ilginç ve dikkat çekici gelişmelere işaret etmektedir. Yakın zamanda milletçe huzur dolu, bol ve bereketli günlere kavuşacağız. Toplumda meydana gelen her türlü şiddet ve anarşi yerini huzura bırakacak. Sevinçli haber ve gelişmelerle karşılaşacaksınız. Yanlışlarınızı telafi etme yoluna giderek, emniyet ve güven ortamında bulunacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 09/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors