disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Kömür Aldığını Görmek

Rüyada Kömür Aldığını Görmek_resim
RÜYAMDA GECE KARANLIĞINDA OTURDUĞUM LOJMANIN KÖMÜRLÜĞÜNE KÖMÜR ALMAYA GİDİYORUM.YANLIŞ ANLARLAR DİYE ÇEKİNİYORUM. O SIRADA OKULUMUZUN MÜDÜRÜ DE KÖMÜRLÜĞA GELİYOR.BANA BİR KÖTÜLÜK YAPAR BENİ TANIMAZ DİYE ONDAN ÇEKİNİYORUM ELİMDE UZUN BİR KÜREK VAR.KÜREĞİN İÇNDE IŞIK VARMIŞ MÜDÜRÜN YÜZÜNE TUTARAK BENİ TANIMASINI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUM. KÜREĞE KÖMÜR DOLDURARAK ONUN ÜZERİNE ATIYORUM .O SIRADA YAN TARAFIMDAKİ ODALARDA BANA GÖRÜNMEYEN İKİ KADINI FARKEDİYORUM. KORKUYOR AMA BU DURUMDAN KURTULUYORUM.
(NORMALDE BİR OKULDA BAŞ MÜDÜR YARDIMCISIYIM. BENİ GÖREVİMDEN BIKTIRARAK AYIRMAK İSTEDİKLERİNİ ZANNEDİYORUM.AYRICA İKİ BAYAN ARKADAŞLA AYNI EVİ PAYLAŞIYORUM.47 YAŞINDA BEKAR BİR BAYANIM.)

Maddi manevi sıkıntılarınız sona erecek...

Rüyanız okul müdürünüz de dahil olmak üzere bu günlerde yaşayacağınız zorluklara işaret etmektedir.Sabırla ve soğukkanlılıkla sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz.Nahoş durumları ve maddi manevi sıkıntıları ortadan kaldırmaya güç yetirme kapasitesinde olan bir kimseden yardım göreceksiniz. Korku ve endişelerinizden kurtularak emniyet ve güven ortamında bulunacaksınız.Yanlışlarınızı telafi etme yoluna giderek güzel ve yararlı işlerinizin sonuçlarını görecek ve meyvelerini alacaksınız.

Tabir Tarih: 05.09.2003 - 13:02:34


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 11/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors