disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Çok Katlı Bina Görmek

Rüyada Çok Katlı Bina Görmek_resim
Çok katlı büyük bir binaya giriyorum.binanın önünde bir çıkıntı gibi klasik mimariyle yapılmış bir bölüm var. bu bölüm yukarıya doğru da devam ediyor.bu bölümde her katta klasik sütunlar var. ve aralaından yüksek bir müzik sesi geliyor. bir kadın türkçe pop söylediğini duyuyorum ve hoşuma gidiyor.(hoparlörleri ve kadını görmüyorum) bu kadı % 50 güzel olsa beğenirdim diye düşünüyorum. asansöre biniyoruz. 60 veya 62 ci kata çıkacakmışım. o kata kadar asansörün kablolarının değişmesi lazımmış. asansöre bi mühendis akadaşla beraber biniyoruz.(2-3 yıl önce beraber çalıştığımız kaliteli bir mühendis arkadaş. sonra yurdışına çalışmaya gitmişti) asansörde belime veya göbeğime hafifçe dokunuyor.ben de bu herhalde dostluk göstermek için böyle yapıyor diye düşünüyorum.

Dağınık işleri toparlayacaksınız...

Rüyanız bu günlerde yaşayacağınız geçici ve önemli olmayan sıkıntılara işaret etmektedir.Bulunduğunuz durumdan daha yüksek
mevkilere geleceksiniz ve saygınlığınız artacak.Her türlü dedikodu ve tartışma yaratacak ortamlardan uzak durmanızı tavsiye ederim.Yaptığınız ya da yapılan şeyleri bozmamaya özen göstermeli ve daha temkinli hareket etmelisiniz.Varsa sağlık sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2003 - 14:35:39


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 11/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors