disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek

Rüyada Çocuğunun Kaybolduğunu Görmek_resim
Kızımla birlikte Ankara da Kızılay da bir alışveriş merkezindeymişiz. Daha önceden gidip birşeyler ısmarladığımız mağazada orada, kızım anne istediğimiz şey gelmiş olabilir bakalım dedi. Mağazaya girdik. Oradaki kişiye kızım sordu o da içerden gelip gelmediğini öğrenebileceğini söyledi orada biz beklerken duvarda bir panoda asılı sarı lacivert renkli gömlekler gödüm. Eşime almak için baktım ama hepsinden de var diye vaz geçtim.

O sırada kızım spor kırmızı bir şort gösterip onu istedi evdekinin aynısı diye onu da almadım. Hiç bir şey almadan çıktık. Ben de annem iftara hazırlık yapacak çok ta az kaldı diye acele ediyorum. Kızılay dan sıhhiye ye doğru aceleyle inerken bir çanta mağazası dikkatimi çekiyor. Çantaya ihtiyacım olduğunu düşünüp içeri giriyorum. Çok şık ve belliki kaliteli ürünler satılan bir mağaza. İçerde hemen bir bayan satıcı bana yardımcı olmak istiyor. Çantaların oraya giderken çok şık kürkler terlikler görüyorum. Çantaların içinden de ikisini çok beğeniyorum. Birine karar veriyorum. Kasaya geldiğimde 134 milyon diyorlar. Ben fiayatı pahalı bulup takit soruyorum.

Taksit olmadığını ama benim için yapabileceklerini söylüyorlar. O arada kasanın yanında gün ışığında çantanın renginin bordo değil mavimsi olduğunu görüyorum. Ama yine de beğenip almak istiyorum. Bu arada mağaza b,rden kalabalıklaşıyor biride yerleri yıkıyor. Bende kredi kartı ile taksitli satışın satışlarını çok artırabileceği konusunda onları ikna etmeye çalışıyorum.Bu arada biraz önce yerleri yıkayan adam elinde benim kredi kartımla geliyor. Ben o nereden geliyor üstelik benim kredi kartımla diye kuşkulanıyorum. Oruç içinde alece ediyorum iftara az kaldı diye. Sonunda çantayı alıyorum. Kızıma bakınıyorum. Az önce buradaydı diye merdivenlerden inip dışarı çıkıyorum. Bu arada hep onun ismini çağırıyorum. Kapının yan tarafında bir büfe var etrafı çocuk dolu büfenin sahibi orada bir çocuğa kızımın ismi ile sesleniyor, seviniyorum ama bir bakıyorum o değil.Ben caddeden yukarı doğru büyük bir panik ve acı ile kızımın adını çağırarak çıkıyorum. O sırada kzımda bana doğru ağlayarak geliyor. Yüzü normalden daha şişman iz var ve toz içinde. Şuuru açık değil ve şokta.Yüzüne iki tokat atıyorum. Ama o adamlar beni korkuttular diye ağlamaya devam ediyor. Bende onu sakinleştirmek için biri adında birisi varmış birgün annesini kaybetmiş diye bir masal anlatmaya başlıyorum. O sırada susuyor biraz sakinleşiyor. O anda uyandımç. Kızım yanımda olduğu için dualar ettim. Çok etkilendi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Bu vesile ile Bayramınızı da kutlarım.

Artan ve devam eden rızık elde edeceksiniz...

Rüyanız artan ve devam eden rızık ve mal elde edeceğinize işaret etmektedir. Çok minik üzüntülerle karşlaşcaksınız. Ancak kısa sürede üzüntü ve kederlerinizden kurtulacak, sabrınız ve iyi kalbiniz sayesinde tüm iyi arzularınıza kavuşacaksınız.

Sağlık ve mutluluk dilekleirmizle

Tabir Tarih: 03.12.2002 - 13:18:36


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 13/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors