disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Mezarlık Görmek

Rüyada Mezarlık Görmek_resim
Rüyamda yanımda biriyle (kim old. hatırlamıyorum)bir mezarlığın yanına gidiyoruz.orada bana Fethullah Gülen hoca efendinin mezarı old. söylenen bir mezar gösteriliyor.mezar hristiyan mezarı gibi üstü de mermerden ve ardından bunun Fethullah Gülen'in en önceki veya ilk halinin mezarı old. söyleniyor. koyu yeşil ağaçları hatırlıyorum etrafında ve mezar bildiğimiz figürlerle süslü.oradan baktığımız yerden aşağı iniyoruz ( bu arada mezar a hiç girmedik ve bizi mezarla ayıran camlı kapının üzerindeki bilemediğim dildeki yazıyı yanımdaki kişi bana çevirdi .ne old. hatırlayamıyorum ). orada bir kadın insan ciğeri old. düşündüğüm ciğerleri küp küp kesip sarma gibi sarıyordu. o sıra içeri biri girdi .

Gülen hoca efendi gibi kemikli ve uzun boyluydu ve bu ülkenin sıkıntısının yalnızca sadaka verilerek geçebileceğini söyledi . sadaka verin dedi ve gitti. kadın yanımdaki kişiyle bana dönüp geleni gördünüz mü dedi. ben evet dedim.hatırlayabildiğim bu kadar.

Ayrıca bundan iki gün önce Mesut Yılmaz,Ecevit,Bahçeli ben ve ortağım bir masada oturuyoruz.M.Yılmaz elimi sıkıp gülerek bunu sana veriyoruz diyip birşey veriyor bana.ben de artık bunları bıraktığımı onu ortağıma vermesini istedim.
Uzun oluyor biliyorum ama. yazamadan edemiyorum ilgisi vardır diye. en iyi dostumla bir gün yine mezarlıkta dolaşıp onları ve araba parkındaki arabaları kıbleye doğru çevirmeye çalışıyorduk. mezarlık bir cami avlusundaydı ve ben o rüyamda belediye başkanı oldum ama işlerimden vakit bulup bunu tam yerine getiremiyordum.daha sonra bu işi yapıp bir iki değişiklik yaptım ama tam hatırlamıyorum.Özür dilerim uzun oldu ama bu işin tam olmasına ihtiyacım varmış gibi hissediyorum kendimi. şimdiden teşekkür ediyorum.Saygılarımla.

Ümit ile korku arasında yaşayacaksınız

Rüyanız bu günlerde yaşayacağınız sıkıntılı hadiselere işaret etmektedir.Şerli ve ikiyüzlü insanların sırlarına vakıf olarak,gaflet içerisinde bulunmamaya özen göstereceksiniz.Bu arada konumunuzu zedeleyecek hareket ve davranışlardan uzak durmanız gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.İlginç ve dikkat çekici hadiselerle karşılaşarak,Allah korkusunu kalbinizde taşıyacaksınız.Bulunduğunuz durumdan daha güçlü ve kuvvetli konumlara gelerek,saygınlığınız artacak ve arzularınıza kavuşacaksınız.Devlet kapısında bekleyen bir işiniz varsa,kısa sürede bu işiniz gerçekleşecek.Ümit ile korku arasında yaşayarak,yanlışlarınızı telafi etme yoluna gidecek,güzel ve yararlı işler yapacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:31


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 14/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors