disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Kendini Hastanede Görmek

Rüyada Kendini Hastanede Görmek_resim
Rüyamda uykuya yeni dalmıştım. Bir süre sonra gözlerimi hastanede açtım, iki yataklı bir odaydı. Hemen yanımda çok güzel bir kız yatıyordu beyazlar içinde,uyuyordu. Biraz sonra hemşire geldi. Bu kız ölmüş dedi, kızın neden öldüğünü bilmiyorum ama çok üzülmüştüm ve şaşkınlık içindeydim. Kızın yüzünü doktor geldikten sonra beyaz çarşafla örtüler. Ondan sonra annem geldi. Anneme sordum anne benim burda ne işim var diye. Annem anlatmaya başlayınca tüylerim diken diken oldu rüyamda ve çok korktum. Annem şöyle dedi: Kızım gece odana girdiğimde sana bakmak için, gözlerinin arkaya kaydığını gördüm, yani gözlerin bembeyazdı. Annem gelmeseymiş ölüyormuşum. Bir süre komada yatmışım. Bir çok ameliyat geçirmişim. Ne tür ameliyatlar olduğunu görmedim rüyamda.

Daha sonra annem gittikten sonra doktor geldi. Doktor çok yakışıklıydı ama biraz yaşlıcaydı, 45 yaşlarında siyah saçlarında aklar vardı tek tük. çok hoşlandım ondan. Daha sonra Kız kardeşim geldi biraz hastanenin içinde dolaşmak istedim. Dolaşırken bitmek bilmeyen yollar vardı aynı labirenti andırıyordu, bir kapıdan girip bir diğerinden çıkıyordum. Her açtığım kapının ardında değişik mekanlara ve değişik insanlara rastlıyordum. Çok korkunç bir rüyaydı hala etkisindeyim. Biran gerçekten ölüyorum zannettim.

Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Fazla teferruata girecek ve bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız

Rüyanız yakın zamanda evlilik hazırlıklarına başlayarak,içinde bulunduğunuz korku ve endişelerden kurtulacağınıza işaret etmektedir.Ancak inandığınız değerleri yaşamakta ihmalkar davranmamanız gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.Geçici sağlık sorunları yaşayarak,maiyetinizde olanlara şefkat ve merhamet göstereceksiniz.Dünya işlerine akıl erdiremeyecek fakat ahirette beklediğinizi bulacaksınız.Her türlü hayra erişerek korku ve endişelerinizden kurtulacak,emniyet ve güven ortamında bulunacaksınız.Gizli kalmasını istediğiniz bazı sırlarınız açığa çıkacak ve varsa sağlık sorunlarınız sona erecek.Başladığınız bir işte fazla teferruata girecek ve bazı sıkıntılarla karşılaşacaksınız.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:31


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 14/02/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors