disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Yönetimde olan kişi azledilecek:

Yönetimde olan kişi azledilecek:_resim
Görülen Rüya:

Yönetimde olan kişi azledilecek:

Rüyamda Allah hayretsin gece vakti balkon gibi bir yerdeyim. Yanımda abim var ama tamamen görüş açımda değil. Bakıyorum gökyüzüne dolunay görüyor gibi oluyorum ama bulanık sonra biraz daha gözlerimi büyülterek bakıyorum dolunay netleşiyor, büyüyor, parlak bir hale geliyor, çok hoşuma gidiyor o görüntü ve onu öyle görünce aklıma Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.v) geliyor.

Sonra rüyamda Türkçe Olimpiyatları varmış o vakitte (gece vakti yani) uzaklarda bir yerde ama ben sesini mi duyuyorum hafif görüyor gibi mi oluyorum öyle bir şey oluyor sonra gökyüzünü bu sefer yıldızlı bir şekilde görüyorum ve bakıyorum ki Arapça Allah ve Muhammed lafzları var yıldızlardan oluşmuş çok net bir şekilde (üstte Allah lafzı altta Muhammed lafzı olmak üzere ) Ben onları görünce de Amentü billah diye zikrediyorum birkaç şey daha söylüyorum ama diğerlerini tam hatırlayamıyorum. Ve o lafızları sanırım Türkçe Olimpiyatları'na katılanlar görüyormuş yani onların üzerindeki gökteymiş o lafızlar sanki herkes göremiyormuş. Neyse onlar çok hoşuma gidiyor mest ediyor beni abime ve ablama da sanırım gösteriyorum bakıyoruz hayret ve hayranlıkla. Telefondan mesajla arkadaşlarıma da haber vermek istiyorum ama telefonumun mesaj hakkı yokmuş diye vazgeçiyorum ... Şimdiden teşekkür ederim..

NOT: Türkçe Olimpiyatlarına bu yıl gidememiştim televizyondan izlemiştik sadece ailecek..

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız yönetimde olan kişinin azledileceğine, Allah yolunda olan, Hz. Peygamber'in (SAV) sünnetine uyan insanların iş başına geleceğine işaret etmektedir. Rüyanız ayrıca Türkçe Olimpiyatları ve Gönüllüler Hareketi'nin çok uzak ülkelerde büyük başarılar elde edeceğine de işaret etmektedir..

Hicret ve hizmet hareketi devam edecek, hizmetin ve inananların, hizmete emek verenlerin ömrü uzun olacak... Rüyanız rızkınızın hicret bölgesinde olacağına da işaret ediyor... Çeşitli imtihanlardan geçecek, sabır ve hamd ile zorlukların üstesinden gelecek, başaracaksınız...

Akraba ve çocuklarınız çok olacak, etkili ve güzel konuşacaksınız...

Zor işleri başaracak, azami hüsnü zan, adem-i itimat prensibine uygun hareket ederseniz yakınlarınızdan gelecek kötülükelerden muhafaza olacaksınız. Kötülüklerden sakınacak, iyilikleri yagınlaştıracaksınız. Hak ile batılı tam olarak ayırt edecek ve hesapsız olarak Cennet'e gireceksiniz. / 30 Ağustos 2012


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 08/09/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors