disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Fethullah Gülen ve Işılay Saygın'ı rüyamda gördüm...

Fethullah Gülen ve Işılay Saygın'ı rüyamda gördüm..._resim
Görülen Rüya:

Rüyamda Fethullah Gülen'in yargılanmak için mahkemeye gitmek için mezarlık gibi sürülmüş bir arazide sevenleriyle birlikte beklediğini gördüm.

Fethullah Gülen genç yaşlı insanların arasında oturuyor, o da sakin bir eda ile dua ediyordu.

Daha sonra ayağa kalktılar Fethullah Gülen'in yanında Nurettin Veren ve kendilerini tanıyamadığım bir kişi daha vardı. sürülmüş bir arazide yürüyerek, mahkemenin
yapılacağı yere doğru gidiyorlardı. Mahkemeye giderken yanlarında onlara güç ve destek vermek için gelen Işılsay Saygın Fethullah Gülen'in sağında duruyordu.

Fethullah Gülen'in sevenleri de diktörgen bir halka oluşturmuş, Fethullah Gülen o diktörgen kalabalığın ortasında yürüyor. Mahşeri bir kalabalık var. Kalabalık tamamen sessiz ve sakin, ama endişeli... Işılay Saygın ise tamamen endişesiz ve siyah kürklü çok gösterişli bir palto giymiş Fethullah Gülen'e eşlik ediyor.

Yürürlerken Fethullah Gülen ve yanındaki iki kişi bir anda yüzüstü yere kapaklandı. Elleri kelepçeliymiş ama kelepçeleri görmüyorum.

Düştüklerinde ben heyecanladım ve endişe ettim nasıl kalkacaklar diye düşünmeye başlarken Işılay Saygın onları neden tutmadı diye düşündüm. Fethullah Gülen ve yanındakiler düştükleri gibi kalkıp üçü yanyana yürümeye devam ettiler.

Işılay Saygın Fethullah Gülen ve yanındakilerin düşmeleri karşısında hiç tepki vermedi. Sadece kısa süre bekledi ve kalktıkları gibi de yine yürümeye başladılar.

Bir müddet sonra Fethullah Gülen diktörgen şeklini oluşturulmuş kalabalığa hitap eder şekilde dua etmeye başladı. İlk önceleri diktörgen biraz genişti ve Fethullah Gülen ve yanındakiler ortada küçük görülüyordu. Dua ederken diktörgenin içinden yanına gelenler oldu ve etrafını sardılar. Fethullah Gülen ellerini havaya kaldırıp yüzünü de semaya dikti ve yana yakıla dua etmeye başladı. Etrafındaki insanlar da dua etmeye başladılar. Fethullah Gülen ve yanındakiler dua ediyor ve sonrasında da amin diyorlardı.

Böylece uyandım...

Rüyanın Tabiri:

Rüya çok açık olduğu için tabire ihtiyacı yok... O nedenle tabiri yapılmadı.


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 16/01/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors