disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor

Kıbrıs Alev Alev yanıyor, deprem oluyor_resim
Rüyamda kendimi öğrencilik yıllarımı geçirdiğim, Kıbrısta görüyorum. Annemle kuzenim de benimle gelmiş eve giriyoruz. Benim öğrenciyken yaşadığım limandaki evime.

Akşam geliyoruz zaten, sonra hemen uyuyoruz. Gece bir uyanıyorum Kıbrıs yanıyor.... Alev alev ama , o kadar buyuk alevler ki anlatamam....

Karşıyı görüyorum Magosaymış orası tamamen yanıyor kara kara dumanlar ve alevler çıkıyor.her yer yanmaya baslıyor bir anda.

Evin duvarlarından falan alevler çıkıyor.... Annemle kuzenimi alıyorum arabaya koşalım diyorum sokağa bi çıkıyoruz heryer zift...

Sokaklardan oluk oluk zift akıyor. Sonra deprem olmaya başlıyor evler yıkılıyor falan. Tekrar eve cıkıyoruz annemlerle ama sallanıyor heryer dışarı bakıyoruz zift , heryer alevler.....

Tabiriniz için teşekkür ederim.

Rüyanın tabiri...


Rüyanız ülkemizde ve çevre ülkelerde özellikle Kıbrıs'ta yaşanacak büyük çaplı fitnelere işaret ediyor. Rüyanız Arap ülkelerinde yaşanan sokak hareketlerine işaret ettiği gibi Yunanistan ve Kıbrıs'ta çıkacak kargaşaya da işaret ediyor.

Alevleri ve sokaktaki akan ziftleri görerek hayret etmeniz korkmanız aileniz ve ülkemizin bu fitnelerden korunacağına, büyümeden söndürüleceğine işaret ediyor.

Komşu müslüman ülkelerde büyük olaylar artarak devam edecek. Halk ve devletler zarar görecek. Fitneci gruplar halkları galeyena getirerek büyük kargaşa çıkaracak.Komşu ülkeler büyük zarar görecek.

Deprem olması çevre müslüman ülkelerin yeniden yapılanmasında, imar hareketlerinde söz sahibi olarak Türkiye'nin ticari ilişki içine gireceğine önemli kazanç elde edeceğine işaret ediyor.

Tüm bu kargaşa ve zorluklar ülkemize ve insanlarımıza büyük çaplı zarar veremeyecek. İlahi yardımlar sayesinde ülkemizdeki huzur ve sukunet bozulmayacak....

04.02.2011


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 01/02/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors