disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Onlar gizlice tuzak kurdular, Onların hilesi size zarar vermez...

Onlar gizlice tuzak kurdular, Onların hilesi size zarar vermez..._resim
Rüya mı, gerçek mi dedirtecek kadar ilginç bir rüya...

Evde oturuyorum. Sokaktan silah sesleri gelmeye başlıyor. Silahlı bir çatışma başlamış sanki. Perdenin gerisinden sokağa doğru bakıyorum. Karşı hizamdaki dairenin bir odasının camından biri dışarı doğru ateş ediyor.

Daha önce lise yıllarından tanıdığım bir arkadaşım silahı sıkan. Birileriyle çatışıyor. İçeri çekiliyorum. Beklemeye başlıyorum. Pencerem kapalı. Daha sonra o arkadaşın ateş etmesiyle pencerem isabet alıyor ve açılıyor. Odadan çıkıyorum. Salona geçiyorum.
Nasıl oluyorsa, o arkadaş sanırım bir alet yardımıyla, karşı daireden, çıktığım odaya giriş yapıyor. Ben de salonda korkarak saklanıp bekliyorum. Arkadaş elinde silahla içeride dolaşıyor, bazen dışarı bakıyor. Daha sonra odadan çıkıp benim tarafıma doğru geliyor. Kendimi gizlemeye çalışıyorum.

Ben gizlemeye çalıştıkça sanki bana doğru geliyor. Ama benim orada olduğumun farkında değil. En sonunda sokak kapısına yöneliyorum. Kapıyı hafifçe açıyorum. Dışarı kaçmak için hazırlanıyorum. Tam dışarı çıkıp kapıyı kapatırken beni fark ediyor.

Apartman merdivenlerinden hızla koşmaya başlıyorum. Arkamdan ateş etmeye başlıyor. Vurulmadan çıkmayı başarıyorum. Sokağa iniyorum. Bir müddet bekliyorum. Daha sonra sokakta oynayan çocuklara o kişinin gidip gitmediğini soruyorum. Gittiğini söylüyorlar.
Tekrar apartmana yöneliyorum. Aynı apartmanda oturduğum amcamın oğlunun evine giriyorum. Ev çok kalabalık. Ailenin ve akrabaların çoğu da orada. Bir hüzün havası ve endişe var. Amcamın oğlunun çocuklarından biri o çatışmada öldürülmüş sanki. Herkes tedirgin. Hararetli bir şeyler konuşuluyor ama tam olarak hatırlamıyorum.

Daha sonra babam geliyor. Olayın detayını öğrenmeye çalışıyor. Bir şeyler soruyor. Bizim eve çıkacağını söylüyor. Ben çıkmasını istemiyorum. Çünkü o arkadaşım hala orada olabilir diye düşünüyorum. Ama sanıyorum babam yine de eve gidiyor. Bu arada kapı çalıyor. Amcamın oğlunun hanımı kapıyı açıyor. Kapı önünde tanımadığımız birkaç adam var.

Adamlardan birinin elinde büyükçe bir hediye paketi var. Büyüklüğünden paketi zor tutuyor. Bu hediye sizin gibi bir şeyler söylüyor. Amcamın oğlunun eşi paketi alır almaz paket patlıyor. Ama bomba gibi değil. Ses çıkıyor ama zarar vermiyor. Sanki benim evimde silahlı gördüğüm arkadaşım ve bu kişiler bir çete ya da bir örgütmüş.

Bizim aileyle uğraşıyorlar sürekli olarak. Daha sonra herkes sırayla amcamın oğlunun evinin penceresinden ya da balkonundan bir ip yardımıyla dışarı çıkıp aşağı inmeye başlıyor. Ben çok zorlanarak iniyorum.

Çok yüksek. Annemi hatırlıyorum. Nasıl ineceği konusunda çok endişeliydi. Ama sanıyorum herkes bir şekilde inebiliyor. Bu olay da bittikten sonra ben, amcamın oğlu ve amcamın kızının eşi ile birlikte üçümüz bu çeteyi ve özellikle o arkadaşı aramaya çıkıyoruz. Bir semte geliyoruz.

Pazar yeri gibi. Etrafta bir sürü Çingene var. Kendi aramızda Çingeneler hakkında konuşuyoruz. Daha sonra harabe yıkık bir ev gibi bir yerde bu çetenin izine rastlıyoruz. Evin önünde geniş bir arsa var. Amcamın oğlu hışımla arsaya ve eve doğru yöneliyor.
Ben gitme diyorum. Ama dinlemiyor. Arsada birden bir sürü çete elemanı peyda oluyor. Amcamın oğlu silahıyla hepsine ateş etmeye başlıyor. Ama hiçbiri ölmüyor, etkilenmiyor. Sanki yansımaları var bu kişilerin. Amcamın oğlu bu yansımaları gerçek zannedip onlara ateş ediyor ama gerçekleri sapasağlam ayakta. Sonunda amcamın oğlunu orada öldürüyorlar. Ben ve amcamın kızının eşi yola devam ediyoruz.

Trafik olan bir caddede ortadan yürüyoruz. İleride bazı insanlar ellerinde büyük aynalarla güneş ışınlarını araba kullanan şoförlerin yüzüne yansıtıyorlar. Güneş ışığından gözü alınan bir şoför, amcamın kızının eşine çarpıyor ve o da ölüyor. Tek kalıyorum. Yolda yürümeye devam ederken tuttuğum futbol takımının teknik direktörüyle karşılaşıyorum.

Ama içimde bir his bu kişinin gerçekte o olmadığını söylüyor. Sanki ona yaklaşabilmem için bir tür maske kullanmış. Bana yaklaşıp elimi sıkıyor ve tebessüm ederek halimi hatırımı soruyor. Hemen arkamdan da tuttuğum futbol takımının oyuncularının geldiğini görüyorum fakat bunlar gerçekten futbolcu değil, çete elemanları. Birden hepsi etrafımı sarıyor.

Ve son olarak teknik direktör silahını çekip, kafama doğrultarak emre bey üç haftadan beri sizinle uğraşıyoruz gibi bir şey söyleyip kafama silahı sıkıp beni öldürüyor.

Rüyanın tabiri ...

Rüyanız çok yakın gelecekte halk arasında tartışma başlatacak bir olay meydana geleceğine işaret etmektedir. Tartışmalar televizyon ve gazetelerin yanında internet dünyasında da sürecek.

Tartışmalar yakın görüş ve düşünce gruplarında bile ailelerin içinde de tartışılacak. Tartışmalar halkı etkileyecek liderler tarafından karşılıklı açık delil ve bilgi kirliliği oluşturacak.

Birçok insan bu konularla ilgili bilgilerini ortaya dökerek karşı tarafı yıpratmaya çalışacak. İnancı güçlü insanlar bu kargaşalı ortamlarda zaman kaybetmeyerek daha yararlı işlere yönelecek bu tür dedikoduların vebalinden kurtulacaklar.

Kişisel olarak aile ve arkadaş çevresinde bebek bekleyen bir yakınınız var ise kız çocukları olacak. Doğum zor ve zahmetli olacağı için ziyarete gelecek dost ve arkadaşlara da işaret eder.
Rüyanızın ana temasını oluşturan kaçma ve mücadele kendi hayatınızda yanlışlardan sıyrılarak doğru yola erişeceğinize işaret ediyor. Her yanlıştan sonra bir kapı açılır tövbe için… Yanlışlarınızı fark ederek tövbe ederek yüce Allah’a (cc) sığınacaksınız.

Bugünlerde sizi mutlu edecek küçük ama sıradan olaylar yaşayacaksınız.

Aile içinde birileri seyahate çıkacak veya farklı bir yere taşınacaklar. Taşınmaları onlara yeni kapılar açacak. Ayrılık sevinç ve hüznü beraberinde getirecek.

Tüm sıkıntılarınız ve sorunlarınız çözüme kavuşacak… Sizin istemediğiniz şekilde gerçekleşecek olan gelişmeler sizi de mutlu edecek.

Aranızda kırgınlık olan biriyle barışacak bu nedenle de mutlu olacaksınız. Birbirinize yapacağınız itiraflar karşısında tekrardan kendi kendinize hayıflanacaksınız. Yaptıklarınıza anlam veremeyeceksiniz.

Aile çevrenizdeki insanlar için yeni seyahatler olacağı açık olarak birkaç kez işaret ediliyor…
Elinizde olan şeyleri paylaşma konusunda cimri davranıyorsunuz. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Bazen parmak vermezsen el gider onu da vermezsen kol gider daha da cimriliğe devam edersen komple beden gider. Bu ikazı önemle dikkate alınız.

Rüyanızdaki en ince ayrıntı birileri sizi takip ediyor bir açığınızın olup olmadığını araştırıyor. Çingene rüyası genel olarak istihbarat bilgi toplayıcı olarak tabir edilir.

Rüyanızdaki bir ayrıntıca gizli bilgilere sahip insanlar arasındaki güç gösterme savaşına işaret ediyor.

Rüyanızda bir kez daha aile efradından birinin seyahat edeceğine çok açık işaret var. Size de yol görünüyor. Hazırlıklı olun…

Sıkışık trafik çok fazla işyeri olan çarşı Pazar gibi yerlere işaret eder.
Çevrenizde oyun ve hilelerin olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Manevi eksikliklerinizi tamamlayarak eksik tedbirsiz işleriniz varsa onları toparlamanızı öneriyorum.

Kısaca rüyanızın özeti…

Yaşadığınız toplumda tartışmalar ön plana çıkacak. Bilgi sahipleri bilgilerini ortaya dökerek bilgi savaşı görüntüsü verecekler.

Gizli işlerinizi ortaya çıkarmak için birileri çalışıyor.
Sorunlarınız sıkıntılarınız çözülecek.

İş ve bölge değiştirebilirsiniz. Seyahat görülüyor.
Manevi hayatınızdaki eksiklikleri gözden geçiriniz.
İstikamette giderseniz onların hilesi size ulaşmaz…
“Ve mekeru ve mekerallah, vallahü hayrül makirin)”

25/11/2010


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 01/02/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors