disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Sevgilim terketti istihareye yattım

Sevgilim terketti istihareye yattım_resim
Eski Sevgilim Hakkında İstihare Rüyası

Saat akşam 9 da istişare namazımı kılıp sağ tarafıma yattım

1-) Ben biraz yüksekteyim güzel bir genç kız var sol ayak hizamda bana gülümseyerek bakıyor. Ben de ona, sonra içimden bu kız Tuğçe'ye (eski sevgilim) benziyor galiba diyorum ve kıldığım namaz aklıma geliyor ve üstündeki eşorfman beyaz diyorum ve çok seviniyorum...

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız ani bir şekilde size ulaşacak sevinçli habere ve neşeye işaret etmektedir. Temizli kalpli olmanız nedeniyle işlerinizde başarı elde edecek, müjdeli haberlerle mutlu olacaksınız.

Rüyanız istihare rüyası kapsamında değerlendirildiğinde zor da olsa elde edilecek başarıya işaret etmektedir.

İstihare rüyalarında beyaz renk işlerin kolaylaşmasına ve istenilenin gerçekleşme imkanına işaret etmektedir.

Rüyanız şartların uygun olmasına rağmen ortaya çıkan aksaklığa da işaret etmektedir.

2-) Daha sonra başka bir rüya görüyorum:

Sokakta üniversite mezuniyet partisi gibi bir yerdeyim. Tanımadığım bir kız bana yaklaşıyor benden hoşlandığını düşünüyorum; “sana önemli birşey sormam lazım” diyor.

Ondan sonra ben onu sol kolumun altına alarak kalabalığın arasından çıkarmaya çalışıyorum. Gençler partinin etkisiyle yol vermek istemiyorlar en önlerindeki sarı saçlı bir genç çekilmiyor benim sağ elimde pet bardakta su var gencin omzundan aşağı su döktükçe yolu aralıyorlar sonra ben gence; “kusura bakma başka çarem yoktu sen mecbur ettin” diyorum.

Ondan sonra kızı bir köşeye çekiyorum benim kulağıma eğilerek; “bağlama büyüsü yapan bir tanıdığın var mı?” diyor ama sesi aynı Tuğçe'nin sesi ve kulağıma çok güzel geliyor, ben düşünüyorum böyle şeyler doğru değil aklımda var birisi ama ona yok diyorum üzülüyor kız bir anda Tuğçe oluyor ben içimden çok üzülüyorum, “sevdiğim kız başkasını seviyor” diye ona diyorum ki sanırım “bu çocuk sınıf arkadaşın” diyorum. Ona nasihat veriyorum.

Benim işyerinde bir ablanın kızı var diyorum. Bir anda onun telefonu çalıyor, annesine hemen yemeğimi hazırla diyor sonra kapatıyor. Ben tekrar nasihate başlıyorum. “Bunlarla uğraşma o kız gibi (gerçek hayatta böyle bir kız var) iffetini kaybedersin” diyorum ve sonra o bana 50-100 metre sol tarafımızda uzakta birşey olduğunu söylüyor ve korkuyor. Bende oraya bakıyorum “birşey yok” diyorum ama orada cin olduğunu biliyorum ve ona ben varım korkma diyorum onu sol kolumun altına alarak yürüyerek oradan uzaklaşıyoruz...

(Uyandığımda saat gece 11:30'u gösteriyordu)

Aynı gece sabah namazımı kıldıktan sonra aşağıdaki rüyayı gördüm

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız karşılaşacağınız bir zorluğa ve müşküle işaret etmektedir. Karşılaşacağınız zorluğu aşmaya çalışırken çevrenizdeki dostlarınızdan ve ailenizden gizleyecek ve çözüm yollarını kapatacaksınız.

Size yardım etmek isteyecek insanları da uzaklaştırarak kendinizi zorluklarla başbaşa bırakacaksınız.

Rüyanız sizin ve aile efradınızın büyülerle ilgili doğru bilgileri öğrenmeniz gerektiğine de işaret ediyor. Rüyanız Allah (cc) dan başka insanlardan yardım beklemenin doğru olmadığını insanı şirk'e yaklaştırdığını işaret etmektedir.

Rüyanız sevdiğiniz kızın etrafında hilekar bir insanın olduğuna inandığınıza işaret etmektedir.

Sevgi karşılıklıdır. Sizi seviyorsa siz de onu seversiniz. O sizi sevmiyor veya daha az seviyorsa o sevgilinin peşinden koşmayınız, çünkü çok yorulursunuz.

Sevdiğiniz kız kendi hayatına dikkat etmiyorsa siz ona yardım edemezsiniz. Etseniz bile kısıtlı olur.

Hayatın gerçekleriyle karşılaşacak ve fazlasıyla üzüleceksiniz. Üzüntünüz sizi takıntılarınızdan ve sıkıntı veren olaylardan kurtaracak.

Olan herşey iyidir...

Kadere razı olan kederden kurtulur. Kaderinize razı olun ve Allah'ın (cc) siz sunduğu helal nimetleri farkedin.


Aşk insanın gözünü kör eder. Gerçekleri görmenize izin vermez perde çeker...

Ailenizin fikirlerine de önem verin, sorunlarınızı ve düşüncelerinizi onlarla da paylaşınız. Göreceksiniz hayatınız daha da kolaylaşacak...

Sizin her istediğiniz iyi olmayabilir.

Rüyanız; Sevinçli haberler alarak ve içine düştüğünüz vesveselerden kurtulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızda istihare konusuyla ilgili net işaret yok. İlk rüyanızda beyaz mont veya elbise olsa da bu nesnenin tabiri size net mesaj vermiyor.

Sevdiğiniz kız size uygun biri ancak hiçbir şey nedensiz değildir. Sevdiğiniz kızın sizi terketmesinin mutlaka bir nedeni vardır.

Bazen beklemek ve sabır bir çok sorunu daha kolay çözer...

Bir mail atarak duygu ve düşüncelerinizi yazarak, cevap beklemek ve daha fazla üzerine düşmemek sizi üzse de sonucu mutlu edecektir.

3-) Rüyamda kızın evine gitmişim üvey babası koltukta uzanıyor ama uyumuyor, gelmemden pek hoşnut görünmüyor ama seste çıkarmıyor. Erkek kardeşi normal görünüyor annesi normal sayılır kardeşine dedesini çok rüyamda görüyorum hasta mı diyorum. O da “evet çok hasta” diyor. Annesi de evet hasta diyor biraz bana karşı yumuşamış gibi görünüyor( gerçek hayatta beni istemiyor) sonra kardeşi yanımda otururken uyumak için uzanıyor. Ben annesine sus ses çıkarma işareti yapıyorum, uyusun rahatsız olmasın diye o da bana tamam diyor. Sonra Tuğçe nerde diyorum. Diğer evde diyor bakıyorum mutfak penceresi açık, gizliden evin kapısına gidiyorum. Kendi kendime niye geldin diye kızar mı diye çekiniyorum. Ayağımdaki sarı lastik çizmeleri çıkartırken kız kapının aralığından beri benim geldiğimi görüyor ve üstü normal giyinik tekrar mutfağa gidiyor ben eve girdim mutfakta bulaşık yıkıyor ve üzerinde sadece siyah kısa bir etek var göbekten yukarısı ve dizden aşağısı çıplak olduğunu görüyorum ve ev binada sokak oluyor etrafta kimse yok ben onun göğüslerine dokunuyorum bana hiç kızmıyor, göğüslerin çok güzel diyorum ve her iki göğsünden uzun uzun süt emiyorum. (bu arada o 1 metre yanımda benle kendi bedeninden konuşuyor yani iki tane bedeni varmış gibi oluyor) ona kızların evlenmeden göğüslerinden süt gelmeyeceğini söylüyorum oda bana “yaşları büyüdükçe gelir” diyor, Sonra uyanıyorum (gusül gerektiren bir belirti göremedim)...

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız sevdiğiniz kızın ailesi içindeki konumunuz aynısıyla devam ettiğine işaret ediyor. Sevdiğiniz kızın içinde olduğu sorunları olduğu rüyanızdan anlaşılıyor. O sorunlarını çözmek için çalışıyor. Ailesi de o sorunları biliyor.

Rüyanız sevdiğiniz kızın kendisi için yeni bir hayat kurduğuna işaret etmektedir.

O kişiyi gerçek anlamda seviyorsanız ona istediği yöne gitmesi konusunda engel olmamalısınız.

Sabırlı ve metanetli olun hayat size önemli kapılar açacak ve mutlu olacaksınız.

Kendinizi boşluğa bırakırsanız sağlık sorunları yaşar ve ailenizi de üzebilirsiniz.

Rüyanız size bu kızla bir hayat ihtimaliyle ilgili olumlu mesaj vermiyor...

Rüyaların tabiri Tabirci.com sitesi tabircileri tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 03/04/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors