disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Cumhurbaşkanı Gül bulunduğu konumdan ayrılacak!

Cumhurbaşkanı Gül bulunduğu konumdan ayrılacak!_resim
Görülen Rüya:

Büyük bir düğün salonu gibi bi yerdeyiz. Davetliler var, yuvarlak masalar var. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül herkesle sırayla vedalaşıyor. Ayrılacakmış o ortamdan. Benim olduğum masada da Cumhurbaşkanı'nın karısı Hayrünnisa Gül var. Abdullah Gül, karısıyla da samimi bir şekilde vedalaşıyor. Etraftaki insanlar da Abdullah Gül'ü kınıyorlar.

Sonra bişey oluyor ve ben bir iş için dışarı çıkyorum. Benim yerim boş olunca, o dışarı çıktı diyorlar. Abdullah Gül de aman onla vedalaşsam da olur, vedalaşmasam da olur diyor.

Ben de bu konuşmayı duydum ve üzüldüm.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanızda Türkiye'nin geleceğiyle ilgili önemli işaretler var. Rüyanız hassas bir dönemde görüldüğü için tabirinde de titizlik gerekiyor. Öncelikle rüyada Cumhurbaşkanı görmek huzur ve mutluluğa işaret etmektedir.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün özel davetlilerle vedalaşması üzerine aldığı sorumluluklardan kurtulmasına, bulunduğu konum ve mevkiden ayrılmasına, kısa süreli yolculuğa işaret etmektedir.
Vedalaşmak makam ve mevkinin gitmesiyle de tabir edilir.

Vedalaşmak ortakların ayrılmasıyla da tabir edilir.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hanımıyla da vedalaşması aynı fikirde olduğu kişiyle fikir ayrılığına düşmesine, ayrılığa da işaret etmektedir.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün hanımıyla da vedalaşmasından sonra salondakiler tarafından kınanması; etkili insanların yapacağı yanlışlara vaadinden dönmeye işaret etmektedir.

Rüyanız Cumhurbaşkanı Gül'ün zor ve karışık bir işin içine gireceğine bu nedenle de büyük eleştirilere maruz kalacağına işaret etmektedir.

Rüyanız Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün içine düşeceği çetrefilli işlerden kurtularak dünya ve ahiretini kurtaracağına işaret etmektedir.

Abdullah Gül'ün sizinle vedalaşma konusunda olsa da olur, olmasa da olur şeklindeki konuşması; Sayın Gül'ün halk nazarında itibarını kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Tabiri Tabirci.com tabircileri tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 10/04/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors