disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Başbakan Tayyip Erdoğan'ı görmek

Rüyada Başbakan Tayyip Erdoğan'ı görmek_resim
Görülen Rüya:

Allah hayretsin..
.
Başbakan Tayyip Erdoğan yuvarlak bi masada oturuyor. Etrafında da hep kadınlar var. Ben de onların içindeyim. Hiç erkek yok.

Erdoğan biran herkesi süzmeye başladı. Tek tek bize bakıyordu.

Bakarken de "Aranızda paralelci yok de mi" diyerek bakmaya kadınları süzmeye devam etti. İçimizde parelelci varsa onun o topluluktan atacakmış. Bir ara göz göze geldik. Ben hiç çaktırmadım. Bozuntuya da vermedim. Çocukluğumdan beri Hocaefendi'yi dinler severim. Tayyip Erdoğan, benden mi şüphelendi diye düşünürken, gülümsemeye başladı.
Rüyamı tabir ederseniz sevinirim...

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız sizin için güç, kuvvet ve izzete işaret etmektedir. Başbakanın size gülümsemesi imtihanlardan sonra elde edilecek manevi makamlara işaret etmektedir.

Erdoğan'ın kadınlarla birlikte oturması menfaat beklentiliği ortaklığa işaret etmektedir. Rüyanız Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi Erdoğan'ın etkili lobilerle ve cemaat ile iletişime geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyanız Erdoğan'ın yanlışa çok kolay gireceğine de işaret etmektedir. Siz bir cemaat mensubu ve hayranı iseniz, Erdoğan'ın size gülmesi, cemaate yönelik üzücü hadiselere işaret etmektedir.


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 24/04/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors