disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

İslamı temsil edeceklerin lüks ve şatavata dalacaklarına işaret etmektedir...

İslamı temsil edeceklerin lüks ve şatavata dalacaklarına işaret etmektedir..._resim
Görülen Rüya:

Merhaba,
Bundan 20 yıl önce rüyamda yatak odamda Hz.Muhammed'i gördüm. Yatakta uzanmış, ipek kıyafetler içinde, gözleri kapalı, elleri karnının üstünde namaz kılar gibi. Yatağın başucunda 4 büyük sahabe. Onlar da el pençe divan durmuşlar, ipekler içinde, bellerinde kılıçları var, başları öne eğik, büyük bir saygıyla bekliyorlar. En arkada Bediüzzaman aynı şekilde duruyor . Bediüzzaman beni görünce el işareti yapıp yanına çağırıyor. Korkarak gidiyorum yanına. Bana yaklaşarak içi mürekkep dolu beyaz bir kase veriyor ve "ellerinizi bununla yıkayın " diyor. Ben kaseyi alıp sevinçle, kapıda beni bekleyen ablamlara koşuyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız ahir zamanda İslam'ı temsil edenlerin lüks ve şatavata, rahat ve rehavete dalacaklarına işaret etmektedir.

Bediüzzaman'ın bir kase içinde verdiği mürekkeb insanlığa ulaşacak güzel söz, kitap, gazete gibi Allah'ı anlatacak neşriyata ve kalem sahiplerine işaret ettiği gibi dünya genelinde açılan Türk Okulları'na da işaret etmektedir.

Bediüzzaman'ın “ellerinizi bununla yıkıyın” diyerek beyaz kase içinde verdiği mürekkeb iyi yetişmiş nesile de işaret etmektedir.

20 yıl önce dünyaya gelen neslin günümüz sorunlarını çözeceğine, dünyaya şeref ve itibar kazandıracaklarına insanlığın içindeki kötülükleri temizleyerek, barış ve kardeşlik duyguları içinde yeni bir dünya kuracaklarına işaret etmektedir.

Rüyanız sizin ve sizin neslinizin de o kutlu neslin içinde olacaklarına sizin de o nesle hizmet edeceğinize işaret etmektedir.


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 18/07/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors