disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Allah cc melekleri Türkiye'nin yardımına gönderdi...

Allah cc  melekleri  Türkiye'nin yardımına gönderdi..._resim
Görülen Rüya:

Rüyamda İşyerinin yemekhanesinde yemek söylüyorum kendime. İçi et dolu çok güzel bir tabak geliyor. Yemeğime başlayacağım sırada işçiler için paydos saati geliyor ve yemekhaneye geliyorlar işçiler yemek yemek için. Bizim işçiler yemeklerini alırken 4-5 tane Üstleri harap halde, yırtık elbiseler ile kişiler giriyor.

Bakıyorum saçları çok bakımlı uzun ve parlak. Kendi kendime düşünüyorum "demekki imkanları olsa saçlarına bakıyorlar kendilerine de bakarlardı diye" kendilerine soruyorum siz nerede çalışıyorsunuz diye, bana inşaatta çalıştıklarını söylüyorlar.

Soruyorum ne kadar maaş alıyorsunuz diye. 900 lira diyorlar.
Peki diyorum ki sigortanız var mı?
Yok diyorlar.

Bunu duyunca oturduğum yerde elimdeki bıçağı tabağın üstüne vurarak kahretsin diyorum.

Adamlar maaşlarını alamadıklarını söylüyorlar. Sonra düşünüyorum. Bu adamlar ömürleri boyunca çalışıyorlar düşük bir ücrete, sigortaları da yok emekli olup rahata da kavuşamayacaklar diyorum.

Ağlamaya başlıyorum onlar için. Sonra siz burada bekleyin diyorum. Eve gidip elbise dolabımdaki bütün elbiseleri kucaklayıp işyerine getiriyorum. Onlara veriyorum. Bunları giyin diyorum. Sonra diyorum ki eğer ihtiyacınız var ise burada daha iyi bir ücrete çalışabilirsiniz. Sigortanız da kesinlikle yatacak. Ne olur bu şekilde harcamayın kendinizi diyorum.

Sonra şirketteki odama geri dönüp oturuyorum. Bu kişiler odama geliyor ve bir tanesi diyor ki " biz aslında burada başka bir amaç için bulunuyoruz. Bunu sana söylemeyecektik ama çok üzüldüğün için söylüyoruz.

Bizler meleğiz ve amacımız var. Sen al bütün elbiselerini " ki bu sırada elbiseleri bırakıyorlar masamın üzerine ve diyorlar ki " bunları da al bunlarda işini görür"
son bıraktıkları şey de altın sarısı şeklinde ışık topu gibi şeyler bıraktılar.

Bıraktıkları şeylere bakayım derken uyandım.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız Allah (cc) tarafından gelecek ilahi yardıma işaret etmektedir. Rüyanız istikamette gittiğiniz takdirde şehitlik mertebesine erişeceğinizi müjdeliyor... Maddi manevi rahata erecek, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceksiniz.


Rüyanız Türkiye'de mühip afat ve arıza dönemine işaret ettiği gibi. Allah (cc) yardımının da gönderildiğine açıkça işaret ediyor.

Rüyanızdaki meleklerin işçi suretinde olması yıkılan veya yıkılacak olan binalara, yakılmak istenen hayır sistemlerine işaret etmektedir.

Rüyanız ülkedeki “Hayra fren, şerre motor” olanlara ilahi azabı hatırlattığı gibi istikamette gidenlere, tüm baskı ve zulümlere rağmen hayır yapmaktan vazgeçmeyenlere dünya ve ahiret saadetini müjdeliyor.

Rüyanız Bedir Savaşı'nda Hz. Pehgambere kalkan kılıcın önüne kellesini uzatan Mus'ab bin Umeyr'in yerine geçen meleğin sancağı alarak savaş bitene kadar Mus'ab yerine sancağı taşıdığı gibi, Çanakkale Savaşı'nda Sarıklı Mücahit olarak “Son Karakol Türkiye'nin” yardımına koştuğu gibi, bu asırda bu sorumluluğu üzerine alanlara Allah'ın yardımının yetişeceğine, meleklerin yardım için geldiğine açıkça işaret ediyor...

Rüyanız inancını muhafaza ederek, sizin gibi cephesini terketmeyenlere, Mus'ab (RA) gibi şehitlik sevabı vereceğini de müjdeliyor...


Rüyanız Türkiye'deki büyük fakirlik dalgasına işaret ettiği gibi. Sabredenlere Allah'ın yardımının yetişeceği rüyanızdan anlaşılıyor...


Rüyanın Tabiri TABİRCİ.COM tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 08/10/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors