disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada köy, aile, arpa, buğday, tarla, arkadaş, evlilik, armut ve köpek görmek!

Rüyada köy, aile, arpa, buğday, tarla, arkadaş, evlilik, armut ve köpek görmek!_resim
GÖRÜLEN RÜYA:

Köyümüzün yakınlarında bir yerde arkadaşlarım ile buluşmaya gitmiş gibiyim. Köyün çıkışına doğru yürüyorum buluşmak istediğim arkadaş ile çok kısa görüşüyorum bu arada konuşarak eskiden yaşadıklarımızı anılarımızı konuşarak köyün dışına düz bir yoldan çıkıyoruz.

Bu arada arkadaşım yanımda yok ayrılmış yanımdan ben fark etmemişim. Kendi kendime nasıl olsa gidilecek yeri biliyorum düşüncesi ile Tarlaların içinde yürümeye başladığımda orada sokak köpekleri olduğunu fark ediyorum.

Arkadaşımın da onlardan korkarak benim yanımdan ayrıldığını anlıyorum ve köpekleri dikkat ederek ilerliyorum.

Bu arada köpekler ben onlardan tarafa her baktığımda uzaklaştıklarını fark ederek arkadaş boşuna endişelenmiş ve korkmuş diyorum. Bu arada ben yürüyerek geldiğim yerin bir tepe gibi bir yer olduğunu fark ediyorum. Sonra oraların arpa ve buğday tarlası olduğunu ve hepsinin biçilip harmanlanmış ve samanı ve tanelerinin ayrıldığını ancak buğday tanesi ile ilgili hiç bir şey görmüyorum.

Bulunduğum yerden karşıya doğru baktığımda ben yaklaşık dört ile beş metre yüksekliğinde bir yerde olmuş oluyorum arkadaşlarım abimin hanımı ve onun oğlu ile başkaları da biraz ilerde Taşlıca armut dediğimiz onun yanında toplanmışlar sanki beni bekliyorlar. Oradan beni çağırıyorlar. Bende nasıl geleyim oraya buradan gibi bir düşünce ile düşünürken önümde 3-5 metre aralıklarla arpa yığınları olduğunu görerek kendimi arpa yığınlarının üzerine bırakıp aşağı kadar kayarak indim.

Sonra kalabalığın yanına yaklaştığımda arkadaşımın yanında sevmediğim hatta düşman diyebileceğim birisini görünce biraz bozuldum ama fazlada bir bozuntuya vermeden yanlarına vardığımda o kişinin zayıfladığını hatta çocuk gibi küçüldüğünü görünce çok şaşırdım.

O benim elimi ayağımı öpecek şekilde beni sarılıyor hasret gideriyor ama ben hala soğuk ve çekingen duruyorum. Sonra orada armut ağacının dibinde sanki bir ev var benim oraya çıkmam gerekiyor herhalde merdivenlerden çıkmayı düşünürken birden kendimi yukarıya doğru bir üst kata çıkmış oluyorum. Orada sanki beni birisi ile evlendirmek istiyorlar ama ben evliyim diye mi yoksa beğenmediğim den ne istemiyorum ve uyanıyorum.

RÜYANIN TABİRİ:

Rüyanız eski dostlarla karşılaşacağınıza işaret ediyor. Arkadaşınızla veya tanıdığınız kişiye ilgi gösterecek ama beklediğiniz sıcaklığı ve samimiyeti göremeyeceksiniz.

Rüyanız biraz zor bir döneme işaret ediyor. Ekonomik açılımlarınıza dikkat ediniz. Harcamalarınızda israftan uzak durunuz. Ev, araba veya büyük harcama gerektirecek işlerde temkinli hareket ediniz.

Rüyanız bu konuda sizi uyarıyor... Nakitiniz varsa bir kenarda tutun. Önümüzdeki günlerde nakit para çok kıymetli hale gelecek.

Aile ve iş hayatınızda doğrudan ayrılmamanız gerektiği rüyanız ikaz ediyor.

Tamahkar olmayın. Yeni cazip tekliflerle karşılaşabilirsiiz. Yeni bir iş, ticaret teklifi size cazip gelebilir. Ancak sizi yoracak ve zorlayacak bir yol olduğu açık.

Bu günlerde düşmanca düşünceleri olan insanlarla karşılaşacaksınız. Korkmayın size zarar veremeyecekler.

Dost kötü günde belli olur demiş atalarımız. Kötü günlerde dostlarınızın korktuklarına ve sizden uzaklaştıklarına şahit olacaksınız.

Size menfaati olmayacak maddi karşılığı kalmamış iş tekliflerine karşı dikkatli olmalısınız.

Rüyanız sizi bu konuda ciddi bir şekilde uyarıyor.

Rızk endişeniz olmasın. İktisatlı olursanız sorun yaşamayacaksınız.

Çok kolay ve büyük paralar elde edilecek fırsatlarla karşılaşacak ve tamahkar olmamakla zarar görmeden emniyetli bir ortama kavuşacaksınız.

Atalarımız bizi ikaz ediyor:

“Çok para haramsız, çok söz yalansız olmaz...”

Lütfen dikkatli olun.

Rüyanız hamile iseniz veya ailenizde hamile varsa bir erkek çocuk müjdesi veriyor. Bekar varsa da evleneceğine işaret ediyor...

Hoşunuza gitmeyen arkadaşınız size yardım etmek isteyecek. Bir konuda pişmanlık içinde olduğu rüyanızdan anlaşılıyor.

Ancak rüyanızda açıkça görüldüğü gibi o kişi artık etkisiz ve güvensiz biri...

Allah tarafından gelecek yardımları görecek ve hem dünyada ve ahirette çok şaşıracak şekilde nimetlerle karşılacaksınız.


Rüyanız az bir hareketle helal iyi bir rızk elde edeceğinize de işaret ediyor.

Rüyanız aile içi bir ticarete ve alışverişe veya ortaklığa ve seyahate de işaret ediyor.

Rüyaların tabiri Tabirci.com tabircileri tarafından yorumlanmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 10/11/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors