disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada endişe, bahçe, arkadaş, cadde, çıplak ayak ve kar görmek!

Rüyada endişe, bahçe, arkadaş, cadde, çıplak ayak ve kar görmek!_resim
Görülen Rüya:

Bir yerde sıkıntılı bir şekilde düşünüyorken kendimi sıkıntılı olarak (Gerçek hayatta gibi) Ne yapacağımı bilmez haldeyim. Bulunduğum yer sanki önceden kalabalıkmış gibi bir his ile yalnız başıma ne yapıyorum diye düşünürken ortamın biraz karanlık olduğunu farkettim.

Sanki etrafımda dört bir tarafı kapalı. Hiçbir çıkış noktam yok diye endişelendiğimi anlıyorum. Bunu düşünmem ile birlikte hemen yanımda bulunan duvar sanki ortadan kalkıyor ve birden karşıma iki kişi (Bunların diş doktoru olan arkadaşlar olduğunu düşünüyorum) değişik bir şekilde bir odadan gülerek çıkıyorlar.

Ben bunun üzerine biraz rahatladım. Fakat yine de endişem devam ediyor. Lakin kendi kendime de diyorum ki; Biraz önce dört duvar arasında hiçbir çıkış noktası yokken şimdi önünde en azından bir yol ve açılan bir kapı var niye endişe ediyorsun demekten kendimi alamıyorum.

Doktor arkadaşların çıktığı kapıya doğru gidecekken kendimi dümdüz bir yolun (Yolun bulunduğu yeri biliyorum Antalya civarında Dümdüz asfalt yol) buluyorum kendimi.

Sonra çevreme baktığım da çok güzel yemyeşil bir Portakal Bahçesi olduğunu görerek bahçeye ve Portakallara hayranlıkla bakıyorum ve imreniyorum sanki. Ama portakal ağaçları sanki hepsi bir boyda özenle yetiştirilmiş.

Sonra oradan nasıl oluyorsa bir evin veya ona benzer bir yerin içindeyim. Vakit Sabah erken vakit olmuş oluyor kimse herhalde uykusundan uyanmamış. Ben Her halde sabah namazımı kılmış bahçe gibi bir yere çıkmış oluyorum.

Birden ayağımda ayakkabı olmadığını çıplak ayakla yere bastığımı fark ettim. Ayağım sanki biraz üşüdü gibi düşünürken çok da soğuk olmadığını fark ederek etrafa baktığım da kar yağmış olduğunu fark ettim.

Biraz etrafa inceledikçe karın yeni yağdığını anlıyor ve kendi kendime Antalya'ya bu kadar kar şehir merkezine kadar nasıl yağar diye düşünürken uyanıyorum.

RÜYANIN TABİRİ:

Rüyanız sıkıntıların son bulacağına, hayatınızda ani değişikliklere işaret etmektedir. Rüyanızda gördüğünüz karanlık ve endişe hali iç çatışmaya ve kararsızlığa işaret etmektedir.

En kötü karar, kararsızlıktan iyidir...

Rüyanız size hem destek hem de engel konumdaki kişinin artık size sıkıntı veremeyeceğine, müjdeli ve mutluluk verici ani gelişmelerle rahata ereceğinize işaret etmektedir.

Rüyanız size engel olan, sizi üzen düşüncelerden kurtularak doğru yola, doğru tercihe yöneleceğinize istikamette giderek yanlışlardan kurtulacağınıza da işaret etmektedir.

Rüyada gördüğünüz cadde size huzur ve mutluluk verecek doğrulara ve istikamete işaret etmektedir.

Rüyada yaşadığınız korku ve endişe hali, korktuklarınızın ve endişelerinizin yersiz olduğuna işaret etmektedir.

Sık sık yaşanan üzüntü ve vesvese hali için Peygamber Efendimizin okuduğu duaları okuyarak kurtulacağınız rüyanızdan anlaşılıyor.

Rüyada gördüğünüz cadde İslam dinine ve sağlam itikatte bir topluluğa ve öğretiye de işaret etmektedir. Rüyanız sağlam inancınız sizi dünya ve ahiret mutluluğuna eriştirecek.

Rüyanızda gördüğünüz güzel bahçe dünya ve ahiret mutluluğuna açıkça işaret etmektedir.

İnancınız kuvvetlenecek, imanın sevkini tadacaksınız.

Rüyada gördüğünüz kar da vaktinden önce ve hiç beklemediğiniz bir anda maddi ve manevi rahata huzura ve mutluluğa erişeceğinize gönül hoşluğu ve mutluluğa işaret etmektedir.

Bahçede gördüğünüz portakal ağaçları ve hepsinin standart olması da sağlıklı ve huzurlu bir topluluğa, disiplinli bir hayata işaret etmektedir.

Rüyanız deha bir alimin etkisinde kalacağınıza ve hayatınıza zevk ve renklilik geleceğine de işaret ediyor...

Rüyanız tüm sıkıntılarınızdan bir çırpıda kurtulacağınıza, sabır ve sebat sayesinde ahirette sizi şaşırtacak cennet nimetlerine nail olacağınıza da açık ve net olarak işaret ediyor...

Sağlıklı, huzurlu ve istikamette bir ömür diliyoruz...


Rüyaların tabirleri Tabirci.com yorumcuları tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 04/12/2014 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors