disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!

Cemaat içinde olduğu sıkıntılardan kurtulacak!_resim
Görülen Rüya:

Bir yerde toplanmış bazı insanlar bir yere gitmeye karar vermişler ancak ne yapacaklar nasıl yapacaklar bilmiyorlar şekilde iken ben herhalde kendi kendime bende onlarla birlikte yolculuk yapayım diyerek onların içine (istemeden olsa) katılıyorum.

Onlardan biraz iş bilen tecrübeli birisi ile birlikte yolculuğa çıkıyoruz. Ancak gerek yolculuk sırasında gerekse yolculuğun sonunda adamlar bir türlü birbirleri ile anlaşamıyorlar.

Ben de kendi kendime bunlar kendi aralarında anlaşamıyorlar ben içlerine giripte kendimi o karagaşanın içine koymayayım diyerek hiç onların tartışmasına katılmıyorum.

Onlarla yolculuğun sonuna vardığımızda onlar gizli bir yerde toplanmış olan bir topluluğun yanında bir duruyoruz.

(Bu arada biz kalabalık kaç kişi ise sanki böyle bir kütük gibi birşeyin üzerine binmişiz onunla meyilli bir yerden kayarak gelmişiz gibi)

O toplulukta bulunanlardan bir tanesi yakına geliyor herhalde beni göstererek ben size yerimizi kimseye söylemeyin, kimse bilmesin diye tembihlemedim mi filan birşeyler söylüyor benimle gelenin elinde mi yoksa diğer kişinin elinde mi tam bilmiyorum bir bıçak beliriyor elinde birbiri ile kavga etmeye başlıyorlar.

Ben kendi kendime bunlar kim, kimden kaçıyorlar, saklanıyorlar diye düşünüyorken onların Fethullah Gülen grubuna ait kişiler olduğunu konuşmalarından anlayarak ben tartışanların arasına girerek merak etmeyin ben sizi ele vermem siz beni gideceğim yere bırakın ben başka bir şey istemem deyince aralarındaki tartışmaya son vererek önceden orada bulunan (saklanmış olan) elindeki bıçağı bırakarak beni gitmem gereken yere gidebilmem için bir yola çıkarıyor...

Sonra birden kendimi bir pazar yeri gibi bir yerde buluyorum orada Hurma, Üzüm çerez gibi şeylerin satıldığı yere getirmiş oluyorlar.

Orada biraz satılanlardan birer ikişer tatlarını bakıp hangisinden alacağımı düşünürken gelenler hangisinden istiyorsa hemen onu isteyip alıyorlar ve gidiyorlar. Ben oradan bir şey aldım mı hatırlamıyorum.

Sonra kendimi tanıdığım birisinin yanında buluyorum kendimi iki tane karpuz var önünde (Ben kendisine görünce pek sıcak davranmıyorum kısa zaman önce bana söylemiş olduğu sözün arkasında durmadığı için) birisi biraz ezilmiş hasarlı, diğeri ise daha düzgün ve hasarsız. O arkadaş işaret ederek bunun birisi senin birisi benim derken hasarlı olanın kendisine ait olduğunu işaretle belirtirken karpuzların büyüklüğüne takılıyorum.

Şimdiye kadara ne rüyamda ne gerçek hayatta bu kadar büyük bir karpuz görmedim. Karpuzun üzerine oturduğumda ayaklarım yere değmiyor. Ben karpuzun üzerinde otururken onun karpuzunda bayağı eziklik olduğunu fakat hem karpuz büyük kalanı onu yeter düşüncesi ile hem de bana olan sözünü yerine getirmediğinden sanki karpuzun üzerindeki ezikliğin biraz daha fazla ezilmesine düşünmeden oturup karpuzu ve çevreyi incelerken uyanıyorum.

Rüyanın Tabiri:

Rüyanız halkın gerçek düşüncesinin ortaya çıkmasına, imtihan sırrının Ebu Bekir ile Ebu Cehil'i temsil edenlerin açıkça ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyanız ülkede yaşanan olayların üzerindeki perdenin kalkacağına ve cemaatin imtihan sürecinden sonra halkın nezdinde daha güçlü bir konuma gelmesine işaret etmektedir.

Rüyanız genel olarak ülke gündemi ve cemaat yapısıyla ilgili işaretler veriyor. Cemaat yaşadığı bu süreçte bazı elenmelere sahne olsa da kendi içinde büyük bir kenetlenme yaşayacağı rüyanızdan anlaşılıyor.

Rüyadaki yolculuk cemaatin ve sizin yaşayacağınız olumlu değişikliklere işaret etmektedir. Bu süreç cemaatin kendi için fikir ve hizmet prensipleri düzeyinde yeni yapılanmalara gideceğine daha geniş kitlelerle iletişim için yeni hizmet alanlarına yöneleceğine ve ciddi değişime işaret etmektedir.

Rüyada gördüğünüz kavga ve bıçaklar cemaat içindeki dökülmelere işaret ettiği gibi cemaatin ihmal ettiği ilk dönem tabanına ve felsefesine yöneleceğine de işaret etmektedir.

Rüyanız ülke genelinde yaşanacak ekonomik zorluklara da işaret etmektedir.

Rüyada gördüğünüz pazar yeri cemaatin tabi olanları ve dost konumundakileri zararsız bir şekilde sahili selamete çıkaracağına, imanını sabit tutanların Allah katında büyük makam ve mevkilere erişeceğine ve cennete layık hale geleceğine açıkça işaret ediyor.

Rüyada gördüğünüz karpuz cemaatin iki büyük kanadının karşılaşacağı sorununa işaret etmekle birlikte elde edeceği maddi manevi mertebelere de işaret etmektedir.

Cemat ve siz içinde bulunduğunuz sorun ve sıkıntılardan kurtulacak, maddi manevi kolaylıklara ve nimetlere erişeceksiniz.

Rüyanız cemaat içinde sarsıntı geçirecek bir kitleye işaret ettiği gibi sarsılmayan daha büyük bir kitleye de işaret etmektedir.

Rüyanız cemaat ve cemaat ile birlikte hareket edenlerin Hizmet Hareketi'nin erişeceği büyük şöhrete güç ve kuvvete de işaret etmektedir.

Siz de o güç ve kuvvetten nasibinizi alacak rahat ve huzura erişeceksiniz...

Rüyaların tabirleri Tabirci.com tarafından yapılmaktadır...


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 04/01/2015 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors