disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

istihare Rüyası, Boşanma Arefesindeyim

istihare Rüyası, Boşanma Arefesindeyim_resim
Görülen Rüya:

22.23.24/02/2015 tarihinde arka arkaya boşanma arifesinde olduğum için eşimle tekrar barışmamın hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare namazını kıldıktan sonra duamı okuyup yattım.

İlk gece(22.02.2015) çocukluğumu geçirdiğim evde olduğumu ve annemi gördüm mutfağa girdiğimde etrafıma bakınıyorum ve beyaz bölmeli bir kapta tulumba tatlısının düzenli bir şekilde dizildiğini 3- 4 yerininde boş, yenilmiş olabileceğini düşünüyorum ve annem tulumba tatlısı yapmış diyorum.

İkinci gece bir evdeyiz benim veya ablamın olabilir. Kullandığım beyaz ve yeşil sabunlarımı görüyorum. Ablam beyaz sabunun benim için iyi olmadığını cildimi kuruttuğunu yeşil zeytinyağlı sabunla yıkamamı söylüyor ve beyaz sabunu alıp götürüyor. Ben de aslında beyazın benim için iyi olduğunu söylüyorum ama çekinik kalıyorum.

Üçüncü rüyamda ise eşimin ailesi barışmak için geliyor oturup konuşuyoruz ben kendimi kalabalık bir evde buluyorum. Sanki bir düğün evi gibi eşimin annesi bana sürekli yapmam için iş buyuruyor. Bana büyük bir salonun kenarındaki masanın üstünü gösteriyor düzeltmem için televizyonun örtüsünü düzeltiyorum çiçek koyuyorum bunları yaparken gözüme karşıdaki odanın aralık kapısından 2 olgun bayan ilişiyor ve eşimin babasıyla birşeyler konuşuyolar o anda bu kalabalığın eşimin nişanı o bayanında nişanlısı olduğunu hissediyorum.

Her yerde eşimi arıyorum fakat hiç bir yerde göremiyorum. Evin dik merdivenlerinden takatimin kesildiğini hissediyorum ve zorlukla inerken bayılır gibi oluyorum. Birisi tutuyor ama kim olduğunu hatırlamıyorum. O arada annemin ve babamında orda olduğunu görüyorum. Eşimi hiç biyerde göremeyince telefonla arıyorum eşim açıyoo ama beni tanımıyo kardeşiyle bi cafede oturduklarını söylüyor.

Eşimin beni bu kadar çabuk unutmasına anlam veremiyorum çok üzgün bi şekilde uyandığımı hatırlıyorum.

Rüyanın Tabiri:

İstihare rüyalarında en önemli mesaj renkler üzerinden verilir. Beyaz ve yeşil renk tonları olumlu. Siyah ve kırmızı renk tonları ise olumsuzdur.

Rüyanızda size açık mesaj veriliyor.

Rüyanız boşanmaktan vazgeçmeniz konusunda olumlu mesaj veriyor. Çünkü rüyanızda beyaz ve yeşil renk tonları ön planda.

Boşanmaktan vazgeçtiğinizde nasıl bir hayat sizi bekliyor?

Rüyanız bu soruya da cevap veriyor. Beyaz bölmeli kaptaki tulumba tatlıları fedakarlık yaptığınız takdirde evliliğinizin kurtulabileceğine, mutlu ve rahat bir hayata işaret ediyor.

Hayat hiçbir zaman düz bir çizgi olarak devam etmez. Herşey zıddıyla bilinir. İyi ile kötü, zengin ile fakir, çirkin ile güzel birbirinin kıymetini ortaya çıkarır. Evlilikte de bazen mutlu, bazen mutsuz olsanız da bu durum hayatın gerçek sırrıdır.

Kabın bölmeleri beyaz, içindeki tulumba tatlıları kahverengi ve kırmızıya yakın. Rüyanız, evlilik hayatınızın bazen mutlu, bazen mutsuz ama renkli bir şekilde devam edip gideceğine işaret ediyor.

Burada unutmamanız gereken “herşey zıddıyla bilinir” hakikatidir. Acı olmasa tatlının kıymeti bilinmez. Evlilikte de sorunlar olmasa mutluluk tam olarak anlaşılmaz.

Rüyanız huzurlu, mutlu ve kazançlı bir hayatın sizi beklediğine dair ciddi işaretler veriyor.


Rüyanız kararsızlık içinde olduğunuza açık işaret ediyor. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. İçinizden gelen doğru sese kulak verin.

Eşinizden ayrıldıktan sonra karşılaşacağınız olaylar ve başka bir evlilik bu evliliğinizden daha güzel olmayabilir.

Rüyanız aile içi sorunlar konusunda sabırlı olmanız konusunda sizi uyarıyor. Rüyanızda eşinizin ailesiyle barışmak için bir araya gelmeniz, önceki yaşanan olayları gündeme getirerek olumsuzlukları derinleştirmemeniz konusunda size mesaj veriyor.

Sizin duygularınızı ve düşüncelerinizi en iyi siz bilebilirsiniz. O nedenle sorunları gerekli gereksiz insanlara anlatarak kafanızı karıştırmamalısınız.

Sorunların çözümünde ailenizi duygusal anlamda etkilememelisiniz. Krizi siz yönetirseniz sorunlar büyümez. Başkaları yönetirse sorunlar çözümsüz hale gelir. İnsiyatifi başkasına vermeyiniz.

Rüyanız çok açık olarak sizin yerinizi almak için bekleyen kadınların olduğuna işaret ediyor. Boşanmanız halinde kısa sürede yeriniz doldurulacak! Rüyanız bu konuda bazı beklentilerin ve iletişimlerin olduğuna da işaret ediyor.

Rüyada eşinizi aramanız ve bulamamanız sorunlarınızın bir müddet sonra çözülerek tatlıya bağlanabileceğine, dik merdivenlerde nefessiz kalmanız nefsinize ağır gelen olaylara ve zor sürece işaret ediyor.

Merak etmeyin huzura ve mutluluğa kavuşacaksınız. Pes etmeyin. Rüyada anne ve babanızı yanınızda görmeniz zorlukların kolaylığa dönüşeceğine açıkça işaret ediyor.

Huzurlu ve mutlu günler sizi bekliyor.

Eşinizin aile içinde ortak bir iş konusunda konuştuğu bir ortaklıktan bahsettikleri rüyanızdan anlaşılıyor.

Bu süreçte rüyalarınızı bize yazın. Rüyalarda detaylar önemlidir. Uyandığınızda rüyanızı bir yere not ederseniz ayrıntılar kaybolmaz.

Üzülmeyin, pes etmeyin. Olan herşey iyidir...

Daha sonraki rüyalarınızı yazarken eşinizin ve sizin doğum tarihlerini de gün ay yıl olarak yazarsanız rüyanızın tabirinde değerlendirebiliriz.


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 28/02/2015 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors