disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Okul, Eski Sevgili, Arkadaş Görmek

Rüyada Okul, Eski Sevgili, Arkadaş Görmek_resim
Okuldayım ve arkadaslarımla beraberim fakat yanımdakiler çok samimi arkadaşlarım değil. Çok geniş ve açık bir meydan var okulun içinde . Yemek yemek için tarihi bir binaya giriyoruz ve bir masada eski sevgilimi görüyorum. Ona bakmakta zorlanıyorum çünkü bir ışıkla çevrelenmiş ve ışık gözümü alıyor.

Yanıma geliyor ve sarılıyoruz sonra biraraelini tutuyorum ve yürüyoruz bir arkadaşım ve kardeşimde yanımdayken başka bir yere doğru gidiyoruz. Bulunduğumuz yer bir parkı andırıyor. Sonra yemek yemekten bahsediyoruz ve kardeşim ve eski sevgilim o aragözden kayboluyor ve arkadaşıma soruyorum nerede olduklarını .

O da bana yemeğe gittiklerini ve bizimde gitmemizi söylüyor. Çok garip bir mekan . Önce aşağıya iniyoruz sonra tekrar yukarı çıkıyoruz. Çok loş bir yer. Sonra orada çalışan garsona sipariş verecekken onu tanıdığımı ve buraya daha önce geldiğimi düşünüyorum . Fakat bu mümkün değil. Sonrada sipariş verecekken uyanıyorum...

Müjdeli ve sevinçli haberler

Rüyanız girişimde bulunacağınız işlerde başarılı olarak, beklediğiniz kişiye yakında kavuşacağınıza işaret etmektedir.

Eski sevgilinizin evlenerek ileride ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir çocuğa sahip olacağı rüyanızdan anlaşılıyor.Meşru yoldan kazanç sağlamaya özen göstererek,müjdeli ve sevinçli haberler alacaksınız.


Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 07/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors