disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada İş Yerini Görmek

Rüyada İş Yerini Görmek_resim
İşyerime gittiğimde, girişteki koridorda bir tabloda işyerinden bir rakibime ait bir takım yazılar görüyorum,-gerçekten de işini ciddiye alıyor- diye düşünürken arkadaşlarımdan ikisini bir masa başında, başları önlerinde birşeyler yazarken buluyorum, diğerlerini sorduğumda benim işlerimi bölüşmek için müdürümün odasına gittiklerini öğreniyorum.

Bu arada müdürüm koridorda birara görünüyor ve beni görünce yüzü asık dönüp gidiyor. Şaşırıyorum ve bir anlam veremiyorum.(Güya bir gün önce işten ayrılmak niyetim olduğnu söylemişim ama istifa dilekçesi filan yazmamışım.)Masa başındaki arkadaşlarımdan biri kağıda bir rakam yazıyor,yüksek bir miktar,bana verilecek tazminatmış,ama konuşma filan yok, sadece hissediyorum.Bu rüyayla uyandım.

Gelişmeler karşısında soğukkanlı,mantıklı ve dikkatli olmalısınız

Rüyanız kazancınızın bereketini görerek,kimseye muhtaç olmadan yaşayacağınıza işaret etmektedir.Bir yakınınızdan değerli bir hediye alacak ve arkadaşlarınızdan bazılarının hatalı ve hoş olmayan davranışlarda bulunacağına şahit olacaksınız. Müdürünüzden bir kötülük göreceğiniz rüyanızdan anlaşılıyor. Dünya işlerine akıl erdiremeyecek fakat ahirette beklediğinizi bulacaksınız.Gelişmeler karşısında soğukkanlı,mantıklı ve dikkatli hareket etmenizi tavsiye ederim.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 10/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors