disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Resim Yapmak

Rüyada Resim Yapmak_resim
Gece rüyamda bir ressam yağlıboya tablo yapıyordu.tablodaki resim bir manzara resmiydi.yeşillik ve içinde iki tane akarsu resmi vardı.ben de aynı resmi bir mukavvanın üzerine suluboya ile çiziyorum.

Kullandığım renkle yeşil ve beyaz.sonra çizdiğim akarsular canlandı ve gerçekten sular canlı bi şekilde resimde çağlamaya başladı.çok hoşuma gitmişti.resmi bi kenara bırakıp daha sonra tekrar elime aldığımda resim mukavva kağıt tarafından emilmiş, yok olmuşdu.

Ben de dedimki suluboya olduğundan mukavva resmi emmiş olmalı..ben de yağlıboya kullanmalıyım.sonra uyandım..yorumlarsanız sevinirim. teşekkürler..sevgiler

Beklentileriniz gerçekleşecek

Rüyanız bilginizi arttırarak,güzel sanatlara olan eğiliminizi geliştireceğinize işaret etmektedir.Bu arada söylemlerinizde daha dikkatli ve gerçekçi olmanız ayrıca risk taşıyan işlerden uzak durmanız gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.İç huzurunu yakalayarak,sevindirici gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Dünya ve ahiret mutluluğuna kavuşarak,dürüst karakterli bir insan olmaya devam edeceksiniz.Hatalı ve yanlış davranışlardan sakınarak,beklentileriniz gerçekleşecek.

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 12/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors