disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Dağınık Ev Görmek

Rüyada Dağınık Ev Görmek_resim
Rüyamda gerçek hayatta sözlü olan arkadaşlarımın oturmak üzere evlerini hazırlamaya başladıklarını gördüm.Fakat arkadaşlarım evde yoktu sadece erkek arkadaşımın annesi evi donatmaya çalışıyordu.

Dışardan eve baktım kendi kendime şaşırmış bir şekilde evin içine girdim.Ev oldukça dağınıktı eşyalar yeniydi.Ama oldukça dağınıktı.Bende buruk bir sevinç başladı üzüldümde sayılır.Evden çıktım yolumun üstünde bir keçi vardı keçi bana doğru gelmeye başladı bende imdat diye bağırmaya başladım.

Sesimi duyan bir adam keçiyi durduttu.Beni kurtardı.Keçide kırmızılar giyinmiş tanıdığım adıda inci olan kız çocuğula karşılıklı oynamaya başladı.Bende onlara bakarak yoluma devam ettim.

Önemli bir olaya tanıklık edeceksiniz

Rüyanız arkadaşlarınızın kafa ve gönül dağınıklığı içerisinde bulunduklarına işaret etmektedir.Dünya işlerine akıl erdiremeyecek fakat ahirette beklediğinizi bulacaksınız.

Sevinç vesilesi olacak hadiseler yaşayacak ayrıca şaşırtıcı gelişmelere şahit olacaksınız.İnatçı bir insanla karşılaşarak,bulunduğunuz yerde meydana gelecek önemli bir olaya tanıklık edeceksiniz.

Güzel ve yararlı işlerinizin neticelerini müşahade ederek, meyvelerini alacaksınız. 19.02.2001

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 14/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Sayfalar: 1
Authors