disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek

Rüyada Çıplak Ayakla Yürümek_resim
Merhaba;ben rüyamda sevdiğim insanın iş yerine gidiyorum.Orada benim bir arkadaşım çalışıyormuş onu alıp bir yere gideceğiz.O sırada annesi beni görüyor ve orada olmamdan pek hoşlanmıyor,bana senin ne işin var burda oğlum evli ayıp değil mi diyor.Ben de kendisine o evli olmasaydı da onunla ilgilenmediğimi çünkü etrafında çok fazla kadın olduğu için onu kıskandığımı söylüyorum.

Bu sözüm annesinin çok hoşuna gidiyor.arkadaşımla benim peşimize takılıyor ve kadın benimle dost oluyor.Yolda yürürken(ayağımçıplak)10-15m eninde 20m boyunda hafif kurumuş çamurlu bir alana geliyoruz.Ayaklarım çamur olur diye o bölgeden geçmek istemiyorum ama mecbur kalıp geçiyoruz.

Çok küçük bir alan buradan geçmek zorundayım başka çarem yok diyorum.O bölgeyi geçtikten sonra geldiğimiz yer deniz kenerında denizden 20-25 m yükseklikte yeşillikli geniş bir arazi (buarazi sevdiğm kişinin annesine aitmiş)arazinin ortasında kubbeli(kubbesi turkuaz renginde)5-6 tane çeşmesi olan şadırvan var.Ayaklarım çamurlandığı için yıkamak için annesinden izin istiyorum.

Pek gönüllü olmuyor ama ben yine de çeşmeyi açıp ayaklarımı hiç elimle oğuşturmadan kolaylıkla temizliyorum.(ayağımı suya tuttuğum anda çamurlar kendiliğinden akıyor)Daha sonra annesine sevdiğm kişiye işiyle ilgili birçok şey söylediğimi ama beni dinlemediği için zarar ettiğini söylüyorum.Kadının çok ilgisini çekiyor ve sandalye alıp yanına da beni oturtup bana adeta kehanetlerde bulunduruyor.O şekilde uyandım.

Ayrıca bundan 5 sene kadar önce de bir rüya görmüştüm.Rüya uzun hepsini anlatmak istemiyorum.Sonunu anlatayım.Bir maneviyat büyüğüm bana sevdiğim kişinin annesini göstererek okadının evini sana verdim bunlar sana çok çektirdiler(diğer kişi anneannesi beni istememişlerdi) ama sen yine de vazgeçmedin işte kader bu olmalı kader olduğu için vazgeçmiyorsun Hz. Ayşe çilesi demişti.Yorumlarsanız sevinirim........

Yüksek dereceler elde edeceksiniz

Rüyanız bu günlerde gönül işlerinizde meydana gelecek yeni gelişmelere işaret etmektedir.Vefalı ve sadakatli bir insan olduğunuz rüyanızdan anlaşılıyor. Yapacağınız bazı yanlış davranışlardan dolayı çevreniz tarafından kınanacak ya da uyarılacaksınız.

Hırslı olarak,dünyaya aşırı derecede tamah etmemeniz gerektiğini rüyanız size hatırlatıyor.Dünya ve ahiretin tüm hayırlarına ulaşarak,üzüntü ve sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız.Ancak iffetinizle ilgili yapılacak hoş olmayan dedikodulardan dolayı bazı sıkıntılar yaşayacaksınız.Ya da ummadığınız yerden rızık elde edeceksiniz.

Çevrenizde bulunan düşük karakterli bayanlara karşı dikkatli olmalısınız.Sabırlı,azimli ve tutarlı hareketlerinizle sorunlarınızı aşacak,maddi manevi güzelliklerle karşılaşacaksınız.Sevindirici haberler alarak,saygın bir insan konumuna geleceksiniz.Kazancınızı biriktirecek ve bunu uygun bir şekilde dağıtarak,hayır hasenat yapacaksınız.İleri gelen kişilerle sohbet ederek,onların sırlarına vakıf olacaksınız.

Diğer rüyanızın tabiri ise,bilginizi sürekli arttırma yoluna giderek,güzel ve yararlı işler yapacağınıza ve manevi kirlerinizden arınarak,yüksek dereceler elde edeceğinize işaret etmektedir. 09.02.2001

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:3


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 16/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors