disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Arkadaşının Gelinlik Giymesi

Rüyada Arkadaşının Gelinlik Giymesi_resim
Rüyamda, ben, evli olan kızkardeşim ve annemiz babamızla birlikte, eski evimizde oturuyormuşuz.Üst katta,kız kardeşim ve benim odamın dışında,arkadaşımın da odası varmış. Kapı çalıyor, alt katta babam kapıyı açıyor, gelen adam, kız arkadaşmı soruyor.

Fakat babam ona "benim iki tane kızım var diyor ve kız kardeşim ve benim adımı veriyor. Sizin aradığınız kişi burda yok diyor. Ben aşağı ineceğim sırada, kız kardeşimi görüyorum, çok yaşlı görünümünde. Bu durumuna uyandığım zaman bile üzüldüm. Aşağı inip, burda kız kardeşim ve ben varız.

Aradığınız kişi yok diyorum. Fakat bu sırada, kız arkadaşım, beyaz bir gelinlik, toplanmış saçları ile, ağır ağır ve alımlı merdivenlerden iniyor, adamın koluna giriyor ve çıkıyorlar. Bizim bahçe kapısından arkalarından (kız kardeşim üst katın balkonunda fakat durumu artık düzelmiş, ben alt katın balkonundan) bakıyoruz ve diyorum ki, gelinlik çok güzel yakışmış ama bak yine huyu huy. Bir Allahaısmarladık bile demedi diyorum arkadaşım için.

Ben bu rüyayı suya anlattım. Bu rüya çıkıcaktır diye arkadaşıma yılbaşına kadar zaman verdim. Çıkmayınca, yılbaşının ertesinde arkadaşıma rüyayı anlatmak zorunda kaldım.

Size şimdiden çok teşekkür ederim.

İlahi yardıma kavuşacaksınız

Rüyanız bu günlerde karşılaşacağınız dikkat çekici gelişmelere işaret etmektedir.Kız
kardeşinizin din ve itikadının güzel olduğu rüyanızdan anlaşılıyor.Kız arkadaşınız ise
sevinç ve mutluluk verici gelişmeler yaşayacak.Bu arada sabır silahını elden bırakmamasını tavsiye ederim.İlahi bir yardıma kavuşarak,ilgi duyduğunuz şeyleri elde edeceksiniz. 31.01.2001

Tabir Tarih: 12.07.2001 - 16:56:30


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 17/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors