disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Pitbull Görmek

Rüyada Pitbull Görmek_resim
Bir evdeyiz görümcemin kızları, benim kızım ve hatırlamadığım birkaç kişi daha var,çocuklar ortalıkta koşup oynuyorlar eve nasıl girdiğini anlamadığımız 2 pitbull siyah köpek beliriyor çocuklar yanımıza koşuyorlar arkada kalanı paçasından yakalıyorlar ben ayağımla itip çocuğu kucakladığım gibi kapıyı kapatıyorum, evin bir iki yerinde köpeklerden kaçmaya çalışırken görüyorum kendimi, görümcemin büyük kızı 21 yaşlarında erkek arkadaşı ve başka arkadaşlarını eve getirmiş ve herkezden gizlemeye çalışıyor arkadaşalrı evin terasa benzeyen, eskimiş virane bir evde olduğunuzu hissettiren terasında birkaç farklı masada oturuyorlar,her masa kendi halinde muhabbet ediyor.

O terasa çıkan odanın içinde sobaya benzer yada kaynayan su gibi buhar yada duman çıkaran bir şey var benimde acil tuvalete gitmem lazım ama tuvalet yok, sobaya benzeyen şey alçakta wc ihtiyacımı ortasındaki delikten yapayım diye düşünüyorum ama sıcak buhar-duman durumunundan dolayı soba benzeri şeyin yanında ihtiyacımı görecek şekilde eğilip elimle deliğin içine atıyorum,
Sanırım köpekleri gördüğüm rüyayı tekrar gördüm iki kez aynı şeyleri rüya içinde rüya gibiydi fakat evde geçenlerden sonra kamyon gibi büyük bir aracın arka kapısı açık sanki dikilmeyi bekleyen büyük ağaç fidanlarının arasında eski Renault arabanın sadece bagaj kapısı görebiliyorum içinde birkaç çocuk ve 2 pitbull içinde çocukları parçalıyorlar fidanların dallarından tam anlayamıyorum ama camın kan olduğunu görüyorum.

Eşimle ailesini de gördüm fakat bazı yerleri hatırlayamıyorum.

Fazi ve kredilerden uzak durunuz...

Rüyanız aile içinde ortaya çıkacak sağlık sorunlarına işaret etmektedir. Kendinizde, çocuklarınızda veya aile efradında herhangi bir hastalık belirtisi varsa, hiç zaman kaybetmeden alanında uzman bir sağlık kuruluşuna müracaat etmelisiniz.

Rüyada görülen siyah köpek, genel olarak düşman ile tabir edilir. Ancak rüyanın görülüş şekli bir tür hastalık ile de tabir edilir. Aynı zaman da aile içine girecek aykırı fikir sahiplerine de işaret etmektedir.

Rüyada korkmanız ve endişeye kapılmanız bu süreçten en az zararla çıkacağınıza, korktuklarınızdan emin olacağınıza işaret etmektedir.

Ayrıca Reno marka aracın içinde köpeklerin çocukları parçalaması ise; bilinen bir ticari kuruluş veya para kazanılan kurumdaki önemli projelerin başarısızlaştırılacağına da açıkça işaret etmektedir.

Müjdeli bir haber, iş, ihale gibi bir kazanç kapısı varsa o kapıya saldırı olacağı da açıkça görülüyor.

Rüyanız ayrıca sıkıntılarınızdan çıkış yolları arayacağınıza ve o çıkışı bulacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanız ödeyemeyeceğiniz kredi, faizli kazanç ve tefecilik yapan arkadaşlarınızdan uzak durmanızı da öğütlüyor.

Tabir Tarih: 17.03.2012 - 12:13:43


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 18/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors