disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek_resim
Rüyam aslında çok kısa. Öncesini de anlatayım ki doğru anlaşılsın istiyorum. Çok sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğüm bir kız arkadaşım var. 24 Şubat 2012 tarihinde kız arkadaşımın problemli olduğu birisi ile konuştum diye kavga ettik. Kavgamız uzadıkça uzadı ve sonrasında bana beni kullanıyorsun dedi. Bu sözü kaldıramadım ve ben bu ilişkinin sona erdiğini ifade ettim.Ancak daha sonra çok üzüldüm ve tekrar bir araya gelmek için 4 gün sonra aradım mesaj attım ama ondan herhangi bir cevap alamadım. Yaklaşık 10 gün oldu görüşmeyeli ve çok üzülüyorum. Rüyam ise şu şekilde:

"Rüyamda kız arkadaşımı gördüm. Hamile idi.Yüzünde ise garip bir ifade vardı hem mahcup hem üzünütülü bir yüz ifadesi.Ben rüyamda kız arkadaşımın nasıl hamile kaldığını düşünüyordum.Çünkü benimle birlikte olmadı.Beni çok sevdiğini söylüyordu sürekli beraberdik başka birisi ile de beraber olamaz diye düşünürken uyandım."

Bu rüya ne anlama geliyor..Tekrar barışacak mıyız acaba..

Kız arkadaşınızın sırlarını öğreneceksiniz...

Rüyanız kız arkadaşınız hakkında bilmediğiniz bazı sırları öğreneceğinize işaret etmektedir. Rüyada genç kız görmek memurlar için işinde ve hayatında küçük zorluklarla tabir edilir.

Kız arkadaşınızı hamile, gebe olarak görmeniz kız arkadaşınıza ilgi duyan varlıklı taliplere işaret ettiği gibi sizin için sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Kız arkadaşınızı gebe olarak görmeniz ve hayret etmeniz çok açık bir şekilde bilmediğiniz sırlara vakıf olacağınıza işaret ediyor.

Karşılaşacağınız zorluklara sabrederseniz, dünya da ve ahirette karşılığını göreceksiniz. Zorluklardan sonra size hayır ve menfaat getirecek gelişmelerle karşılaşacak mutlu olacaksınız.

Rüyanıza atıfta bulunarak kız arkadaşınızla barışıp barışamayacağınızı soruyorsunuz. Rüyanızda bu şekilde bir haber yok.

Size tavsiyem evlilik gibi önemli bir konuda daha somut verileri dikkate alın.

Tabir Tarih: 05.03.2012 - 10:49:54


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 18/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors