disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada Ezan Sesi Duymak_resim
Rüyamda, erkek arkadaşım ile bi yerde duruyoruz geceymiş.manzara gibi bişey var ama tam hatırlamıyorum.

Bi anda gökten ezan sesi duyulmaya başlıyor ve bi anda yıldızlar parlamaya başlıyor tepemizde ama çok fazla yıldız ve çok parlak.

Bu sırada ezan sesini duyuyorum resmen o kadar guclu bir ses ki.... ses gokyuzunden geliyor. Sonra erkek arkadaşım elimden tutup beni bi yere goturuyor goturdugu yer bi camiymiş.
Sen burda oturacaksın diyor ben gelip seni alıcam diyor.

Herkesin ustunde turkuaz rengi altın işlemeli kaftanlar var bana da giydiriyorlar onlardan. Erkek arkadaşım ısrarla sakın bi yere ayrılma burdan ben alıcam seni diyor.

Cami gibi bi yer boyle bolmeli bolmeli falan acayipti.


Tabiriniz için teşekkür ederim.

Bir lider Türkiye'ye dönecek.

Rüyanız müjdeli, sevinçli haberlere maddi manevi berekete işaret etmektedir.

Rüyanızda erkek arkadaşınızla gece vaktinde birlikte olmanız; bakış açınızın toz pembe olmasına gerçeklere yakın olmanıza rağmen mesafeli durmanıza işaret etmektedir.

Ezan sesi duymanız, insanları doğruya, iyiliğe davet eden insanlara, akıma ve sevgiye işaret etmektedir. Ezan önemli ve doğru habere de işaret eder. Ezan ile birlikte yıldızların parlamaya başlaması; doğru ve iyi bir habere, o haberi anlayan ve algılayan bilim adamlarına, etkili yazarlara, veya etkili devlet ve siyaset adamlarına işaret etmektedir.

Rüyanız Türkiye'nin önemli bir dönüm noktasına geldiğine işaret ediyor. Rüyanızda büyük müjdeler sırlı haberler var.

Rüyanız uzun yıllardır Türkiye dışında yaşayan doğru sözlü bir liderin ülkeye döneceğine işaret ediyor. Güçlü ezan sesi bu lidere ve onun gelmesiyle uykuya yaklaşmış şerefli insanların uyanmasına işaret etmektedir.

Rüyanız birlik ve beraberliğin güçleneceğine, emniyet ve huzura, maddi ve manevi yüceliğe işaret etmektedir.

Turkuaz renkli kaftanlar o lidere tabi olan, ona inanan insanların maddi manevi kurtulacağına sizin de o insanların içinde yer alacağınıza işaret etmektedir.

Turkuaz rengi ümitli gelişmelere, yüceliğe ve inananlar için mutluluğa yüce makamlara ve manevi mevkilere işaret etmektedir.

Rüyanızda erkek arkadaşınızın elinizden tutması ve sizi alıp camiye getirmesi karşılıklı birbirinize fayda sağlayacağınıza, iyi ve doğru yolda olacağınıza işaret etmektedir.

Tabir Tarih: 01.02.2012 - 19:26:42


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 18/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors