disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek_resim
Rüyamda annem araba kullanıyormuş arabayı park edecek 6-7 arabanın arka kaporta tarafını çizdiriyor anne yavaşla anne genişten al anne tam sağa kır vb. talimatlarla arabayı park ettiriyorum, sanırım hastaneye gelmişiz doktor ve hemşirelerden oluşan 4-5 kişiaralarında konuşuyor kızımın adını söylüyorlar bende onları dinliyorum "annesi şöyle şöyle yapmıştı hatta" diye konuşma geçiyor ama ne söylediklerini hatırlayamıyorum, onlkar kızımın adını söyleyip hakkında konuşuyordunuz bir durummu var diye soruyorum, bayanın biri kan tahlil sonucu geldi sorun yokmuş diye cevap veriyor teşekkür edip uzaklaşıyorum.,

Sonra bir binada olduğumu hatırlıyorum kızım ölmüş öyle ağlıyorumki kızımı getirim bana ben kızımı istiyorum şeklinde veryansın ediyorum içimdende isyan etme takdiri ilahi böyleymiş diye dizginlemeye çalışıyorum,kızımın ölmesine birisi sebep olmuş o kişi bulunduğum binanın merdivenlerinden aşağı koşuyor bende onu yakalamaya çalışıyorum sanırım onu yakalayıp bir şekilde ölümüne sebep oluyorum ama tam net olarak hatırlayamıyorum.

Sonra bir bahçedeyim çocuklar için oyunların hazırlandığı hayvanların olduğu yeşillik bir alan kızımı yanımda görüyorum çok mutlu oluyorum sanki o kişiyi öldürürsem kızım geri gelecekmiş gibi bir durum var ve ben o yüzden onu öldürüyorum gibi bir durum hatırlıyorum ama yinede tam olarak hatırlayamıyorum, kızımın ölümünden dolayı ağlayıışım çok derinden hissettim hala aklımda..
Saat aralığı konusunda emin değilim

Dünya ve ahiret mutluluğuna işaret ediyor

Rüyanız müjdeli haberler alacağınıza işaret etmektedir. Araba rüyası ailenin geçimini sağlayan kazanç getiren işi ile tabir edilir. Arabayı annenizin kullanması anne tarafındaki bir maddi menfaat ve yatırıma, mal ve para işaret etmektedir.

Arabanın diğer arabalara zarar vermesi miras paylaşımından gelecek mal veya paraya işaret etmektedir.

Sözkonusu mal veya para biraz tedirginlikten sonra garanti altına alınacak.

Rüyada hastahane görmek Allah katında makbul ibadetler yaptığınıza ve yapacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada doktor ve hemşire görmeniz alim ve fakih bir zata bir cemate ve cemiyete sohbet ve ibadete işaret etmektedir. Allah katında makbul alim insanların meclisinde bulunacağınıza işaret etmektedir.

Rüyanızda kızınızın ölmesi Allah katında makbul bir amel işleyeceğinize işaret ediyor. Sıkıntılarınız sona erecek huzur ve mutluluğa erişeceksiniz.

Rüyada büyük bir üzüntü ile ağlamanız size huzur ve mutluluk verecek, rahmete vesile olacak gelişmelere işaret etmektedir.

Kızınızla birlikte yeşil ve güzel bir bahçede olduğunuzu görmeniz dünya ve ahiret nimetlerine erişeceğinize huzurlu ve mutlu günler göreceğinize işaret ediyor.

Rüyanız hayırlı ve iyi işler yapanların Allah tarafından mükafatlandırılacağı müjdesine nail olacağınıza dünya ve ahirette huzuru elde edeceğinize işaret ediyor.

Tabir Tarih: 06.08.2011 - 16:54:06


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 18/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors