disscuss print

UCUZ ADAK - AKİKA - KURBANLIK İÇİN TIKLAYIN...

Rüyada Vinç Görmek

Rüyada Vinç Görmek_resim
Geçenlerde gördüğüm bir rüya ile başlamak istiyorum. Rüyamda bir evin balkonundan dışarıya bakıyordum. Yüksek bir katdaydık. Sonra bir uçağın düştüğünü görüm. Uçak evin üzerinde dolanıp evin arka tarafına düştü. Evin arkasını da bulunduğum balkondan görebiliyordum. Uçak yanmaya ve çevresindeki ev ve arabaları da yakmaya başladı.

Sonra tekrar evin ön tarafına baktım. Evin ön tarafından bir sürü apartman görünüyordu. Apartmanlar o kadar sık ve birbirine girmişti ki. Bir tepenin üzerindeydi evler ve her taraf apartman doluydu. Apartmanların arasında bir iş merkezi inşaatı vardı. İnşaat iki ayrı bloktan oluşuyordu. Sağdaki bloğun yanında bir kule vinç vardı. Birden vinç yanmaya başladı. Yanan vinç önce soldaki bloğun üzerine düştü. Tüm bloğu tam ortadan ikiye ayırdı. Sonra bulunduğu bloğu yıkmaya başladı. Her tarafta kıvılcım ve ateş vardı. Bu rüyanın etkisinde o kadar çok kaldım ki. Size anlatıp anlatmamaya dahi 2-3 ayda karar verebildim. Ve geçenlerde oturduğum evin arka balkonundan dışarıya bakıyordum ki.

Ne göreyim. Evimizin arkasında bir iş merkezi yapılıyor. İş merkezi iki bloktan oluşuyor. Sağdaki bloğun yanında bir kule vinç var. Ve her taraf tepeler dolusu apartman dolu. Bu eve yeni taşınmıştık. Ama rüyamda gördüğüm detayın aynısını karşımda gördüm. Daha önce dikkat etmemişim demek ki. Ama rüyamda gördüğüm tüm detayları daha sonra balkondan bir bir seçtim. Bu rüyadan bir kaç gün sonra rüyamda annemi görüm. Annem bana şöyle bir şey söyledi: "Oğlum sana hayattan keyif almasını öğretemedim." Sonra bir binanın bodrum katı gibi bir yerde gördüm kendimi. Bir duvarı yoktu ve dışarısı görünüyordu.

Sonra havada uçan uçaklar gördüm. Karmaşa içindeydiler. İçlerinden biri bize doğru yaklaşmaya başladı. Bize çarpacağını anlayınca içinde bulumduğum binanın içerilerine doğru gittim. Uçak binaya çarptı ama bir şey olmadı. Sonra içinde bulunduğum bir mekanda bir büfe gördüm. Büfeye eski patronum geldi. İki kez eline dokundum. Sonra eski patronum yukarıya çıktı ve beni çağırdığını duydum. Yukarıya çıkınca iki kişi ile tanıştırdı. Birinin elini sıktım.

O da bana tanıştığımıza memnun oldum dedi. Sonra şimdiki iş ortağımı gördüm. Kullanılmayan boş bir havuza iki çocuk attı. Şaka niyetine atıyordu. Ama ilk attığı çocuk havuzun içindeki kum yığınının içine düşünce ağlamaya başladı. Tabiriniz için Allah razı olsun...

Yeni görev ve sorumluluklar sizi bekliyor....

Rüyanız, toplumda sansasyon yaratacak hadise ve gelişmelere işaret ediyor.

İnsanımızı etkisi altına alacak ilginç ve dikkat çekici gelişmelere hep birlikte tanık olacağız.

Ancak sizler bu gelişmelerden olumsuz yönde etkilenmeyeceksiniz.

Fitne, kargaşa ve kaos ortamı etrafı kısmen de olsa kuşatacak.

Gerçekleşmesi zaman isteyen teşebbüslere girişimde bulunacaksınız.

Ekonomik yönden geçici sorunlar yaşayacaksınız.

Bulunduğunuz yerde meydana gelecek önemli bir olaya tanık olacaksınız.

Bir görev ve sorumluluk üstleneceksiniz. Ya da yeni bir göreve getirileceksiniz.

Hayırlı işlerde yardımlaşacaksınız. Müjdeli ve sevinçli haber ve gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Tabir Tarih: 04.04.2009 - 23:00:50


RÜYANIZI YAZIN ONLİNE TABİR EDELİMEVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 21/01/2013 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors